Chystáte sa obdarovať svojho malého ročného nezbedníčka, ale neviete vybrať vhodný darček?

Prinášame Vám pár typov z našej širokej škály detských produktov. Z Vašich kladených otázok sme vybrali pár najčastejších na ktoré Vám zodpovieme.

Ste pozvaní na narodeninovú oslavu dieťatka, ktoré má 1 rok a neviete, ktorý z darčekov by bol najvhodnejším? Veľakrát sa stáva, že ľudia nevenujú dostatok pozornosti pri čítaní popisu a tak zakúpia prvú vec, ktorú zbadajú. Najdôležitejšie pri výbere darčeka pre takéto malé deti je dôležité sledovať minimálny vek, ktorý je uvedený stále pri popise hračky. Musíme tiež brať na vedomie materiál z ktorého ja hračka vyrobená, keďže deti v tomto malom veku zvyknú všetko olizovať a brať do úst. Predídeme tak zbytočným újmam na zdraví.

  • KÚZELNÁ MISKA GYRO BOWL :  Jedným z našich  najpredávanejších detských produktov je  táto magická miska, ktorá je najlepším pomocníkom pri jedení. Túto misku môžete otáčať a preklápať na ktorúkoľvek stranu, ale jej obsah sa nikdy nevyleje ani nevysype. Je to novinka z radu bezpečnostných výrobkov pred deti. Naplňte kúzelnú misku obľúbenými maškrtami svojho drobca a môžete si byť istí, že neskončia na zemi naopak zostanú v miske.


  • TRAKY NA UČENIE CHODENIA: Prvé kroky sú v tomto veku veľmi dôležité. Veľa rodičov čaká na tú osudovú chvíľu kedy to už nastane a naše dieťa začne robiť prvé krôčiky. Nezúfajte u všetkých detí je to individuálne. Niektoré sa postavia na nôžky už v 8 mesiaci života, iné čakajú do poslednej chvíle a trvá im to trošku dlhšie. Výhodou týchto trakov na učenie chodenia je to, že dieťa sa učí správny postoj držania tela, no zároveň sa cíti v pohodlí a v bezpečí, pretože ho vy rukoväťou držíte a tak mu dávate istú formu istoty.                                                                            

                                

  • DETSKÝ NAFUKOVACÍ VALEC: Pomocou valca sa učia deti dvíhať, chodiť, vstávať. Nafukovací valec je inšpiratívny a pomáha pri objavovaní, rozpoznávaní tvarov, farieb a motorických schopností dieťaťa.  Vo vnútri valca sú rôznofarebné loptičky so zvončekmi. Vhodný pre deti od 8 mesiacov.                                                                        

             

        

  • DETSKÁ HOJDAČKA S KOLIESKAMI: Drevené hojdacie zvieratko z kvalitného plyšu s kolieskami, ktoré sa dá využiť aj ako odrážadlo. Po stlačení uška hrajú príjemné melódie. Hojdanie je pre malé deti veľmi dôležité, stimuluje ich zmysly. Tieto kresielka prinášajú deťom veľa radosti a zábavy. Hojdacie lyžiny a úchytky zvierat sú vyrobené z dreva. Každé zvieratko má preklápacie kolieska, po ich preklopení slúži ako odrážadlo. Sedadlo je ergonomicky tvarované, sedenie na ňom je bezpečné a pohodlné a je tam pripevnený nastaviteľnýbezpečnostný pás s rýchloupínaním.                                                                                                                                                                                         

 

  • HRACIE DEKY S OHRADKOU ALEBO HRAZDIČKOU : Tieto krásne a originálne hracie deky dokonale rozvíjajú detskú predstavivosť už v útlom veku. Pomocou tejto deky dokážete interaktívne zaujať svojho malého nezbedníčka na niekoľko minút. Vzhľadom na to, že tieto deky sú vybavené ohradkou alebo hrazdičkou sú taktiež aj bezpečné. Obsahujú rôzne prvky, ktoré podporujú rozvoj zmyslov dieťaťa. Všetky prvky možno od hracej deky odopnúť a používať ako samostatné hračky. Hracie deky sú skvelým hracím centrom pre každé dieťa. Podporujú zvedavosť a motoriku a sú vyrobené z mäkkej výstelky, ktorá je vhodná na sedenie aj ležanie.

  
  

  • Dokonalý plyšový kamarát: Takéto plyšové hračky zaručia dieťaťu najlepšieho priateľa pri spánku, alebo jednoducho pri hraní. Deti vedia s týmito plyšovými hračkami veľa navystrájať, pretože sú rozmerovo nenáročné, vyrobené z príjemného materiálu a hmotnostne ľahké na nosenie. Väčšina detí si týchto malých miláčikov tak obľúbi, že bez nich nedokážu fungovať a nosia ho stále so sebou.
 

                     

                   

               

  • Interaktívne hračky: Tieto typy hračiek pomáhajú deťom rozoznávať farby, zvieratká, počúvať zvuky, ktoré môžu neskôr napodobňovať. V prípade interaktívneho vozíka, ktorý deti tlačia sa učia zvládať chôdzu, tlačiť aj vstať.

               INTERAKTÍVNY VOLANT PRE DETI:                   INTERAKTÍVNY VOZÍK SO ŽABKOU:  

                                                

 

 

INTERAKTÍVNY STOLÍK :                 INTERAKTÍVNY AUTOBUS:                  SVIETIACI HRAJÚCI BUDÍK :

                            

  • PRAKTICKÁ PRENOSNÁ POSTIEĽKA Happy baby : Postieľka je jedným z najpraktickejších darčekov pre rodičov, ktorí radi cestujú. Je vhodná pre uloženie do prírody, ale aj v interiéri, ktorý nie je vybavený postieľkou. Zložením táto postieľka nezaberá v aute, alebo v kufri veľa miesta a takýmto spôsobom môžete dieťaťu zabezpečiť dostatočné pohodlie aj na cestách, keďže je vybavená pohodlným matracom a malým vankúšom.                       


.

  • OCHRANA DO POSTIEĽKY :Obojstranná ochrana na postieľku s farebnými obrázkami a bezpečnostným zrkadlom. Živé farby a veselé vzory priťahujú pozornosť dieťaťa a podporujú jeho záujem o hru. Je vyrobená z mäkkého materiálu. Ochrana na postieľku je vybavená povrázkami pre pripevnenie do postieľky alebo kočíka. 
  • KOLOTOČ NAD POSTIEĽKU S PROJEKTOROM HVIEZDIČIEK:  Medzi ďalšie zaujímavé darčeky, ktoré vedia byť užitočné pri zaspávaní dieťatka patrí aj tento závesný kolotoč s projektorom hviezdnej oblohy. Dokáže dieťa natoľko zaujať, že už v priebehu niekoľkých minút sladko zaspí.  Je určený na postieľku, ale môže byť aj nad kočíkom.