Tipy na darčeky pre mužov

19.02.2014, 10:01,

 

 

Vybrať darčeky pre mužskú časť rodiny je vždy makačka. Nejde o to, že by ich ich partnerky (dcéry, nevesty apod) nepoznali, ale väčšina chlapov si to čo chce kúpi sama a na prípadný dotaz: "Čo by si si prial pod stromčekom" len mávne rukou a ledabolo odpovie "Nič" (v tom lepšom prípade ešte pripojí: stačí, že mám teba). Čo je síce bezva, avšak nám potom nezostáva nič iné ako zapojiť aj tie najmenšie mozgové bunky a niečo zaujímavé vymyslieť. Na druhú stranu, keď o tom tak teraz premýšľam ... keď páni neustále opakujú to svoje NIC, nemôžu sa potom čudovať, že dostávajú večne teplé fusekle, kozmetiku a svetre :-)


 

 

Ak zadáte do vyhľadávača GOOGLE výraz "DARČEKY PRE MUŽOV", vyskočí  vám tam asi milión (nepoužiteľných) odkazov so zaručenými typmi, ako potešiť svojho muža. Ešte nikdy sa mi nestalo, že by som v darčekových riadkoch našla niečo skutočne užitočné. Všetky sú totiž na jedno kopyto - kozmetika, vône, oblečenie, víno​​, elektronika ...
To je ale nuda (hlavne, ak to kupujete stále...). Preto je nutné vymyslieť niečo originálne. Vyvarujte sa infantilnosti typu hrnček / vankúšik s vašou fotkou a zamyslite sa radšej nad tým čo obdarovaný rád robí vo voľnom čase (koníčky, dielňa, záhrada,...), čo má rád (nielen k jedlu a pitiu...) a podobne . Na zamyslenie určite tiež stojí jeho zamestnanie (hodil by sa mu napríklad nový vizitkár, kvalitné pero, antistresový loptičku alebo čo ešte?). Výber darčeka tiež prispôsobte veku obdarovaného a jeho spoločenskému postaveniu . Veľmi neradi sa predsa vystavujeme spoločenským faux pas.

 

 

 

 

 

Tip na darček pre muža

Tip na darček pre deduška

Tip na darček pre mladíka

Tip na darček pre najmenších

 
« Späť


Diskusia: "Tipy na darčeky pre mužov"
Dátum: Meno: Komentár:
31.03.2017, 13:49 Julia skúsenosť
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre

Nájdete nás!