Domáci ohrievač fliaš

Vďaka tomuto ohrievaču s regulovateľnou teplotou môžete ohrievať fľaše a poháre s jedlom pre vaše dieťa, udržiavať jedlo v správnej teplote a sterilizovať fľaše. Správne pripravené jedlo umožňuje správne trávenie a v dôsledku aj správny vývoj dieťaťa. Pravidelné kŕmenie pokrmom o príslušnej teplote dieťa upokojuje a má značný vplyv na jeho pocit istoty a emočný stav.

19,99 € s DPH

Posledné kusy na sklade.

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 24.07
Slovenská pošta 25.07
Zásielkovňa 25.07
Popis výrobku
Popis výrobku

Vďaka tomuto ohrievaču s regulovateľnou teplotou môžete ohrievať fľaše a poháre s jedlom pre vaše dieťa, udržiavať jedlo v správnej teplote a sterilizovať fľaše. Správne pripravené jedlo umožňuje správne trávenie a v dôsledku aj správny vývoj dieťaťa. Pravidelné kŕmenie pokrmom o príslušnej teplote dieťa upokojuje a má značný vplyv na jeho pocit istoty a emočný stav. Vďaka priemeru 7,5 cm je ohrievač vhodný pre všetky druhy fliaš pre bábätká (aj tie so širokým hrdlom) a poháre s hotovým jedlom.

Rýchlosť ohriatia 100 ml pokrmu činí asi 4-6 minút (čas závisí na počiatočnej teplote jedla). Ohrievač využíva jedinečnú technológiu PTC (základná telesná teplota), ktorá riadi udržiavanie teploty jedla na úrovni prirodzenej potravy od matky. Vďaka tomu máte istotu, že dieťa dostáva plnohodnotný pokrm.

Ohrievač má veľmi ľahkú obsluhu - aby sa jedlo ohrialo, stačí do ohrievača naliať príslušné množstvo vody, vložiť fľašu a zeleným gombíkom nastaviť požadovaný mód. Kontrolka svieti, dokiaľ nie je dosiahnutá požadovaná teplota, potom zhasne. Ohrievač je vybavený termostatom, vďaka ktorému sa teplota jedla udržiava na stále rovnakej úrovni. Táto funkcia je veľmi užitočná počas nočného kŕmenia dieťaťa.

Zariadenie má sieťovú zástrčku 220/240 V, 50/60 Hz s uzemnením. Maximálna dĺžka prívodnej šnúry 100 cm. Dĺžku prívodu možno upraviť - úchyt je na zariadení dole.

Pracovné módy:
 
Udržiavanie teploty 40-45 ° C - zaisťuje správnu teplotu pokrmu.
 
Ohrievanie polievok a dezertov v pohároch - teplotný rozsah 70 - 75 ° C.
 
Ohrievanie hustého pokrmu v špeciálnej priloženej nádobke s viečkom - teplotný rozsah 70 - 75 ° C.
 
Sterilizácia príslušenstvo (napr. Cumlík, fľašu) - 100 ° C.
  

Technická špecifikácia:

  • Napájacie napätie (sieť): 220-240 V
  • Príkon (sieť): 100 W
  • Ochrana: systém ochrany pred prehriatím PTC

 
Komplet obsahuje:

  • Ohrievač s funkciou sterilizátora
  • Nádobka na ohrievanie jedla
  • Viečko na nádobku

 
UPOZORNENIE:
 
Vždy sa pred podaním jedla uistite, či je teplota pokrmu správna tak, že si na chrbát dlane nalejete pár kvapiek.
 
Z hygienických dôvodov sa odporúča vodu pravidelne vymieňať.

30 podobných produktov v rovnakej kategórii