Detská termo podložka Žirafa 180x180cm

Táto podložka je veľká. Zmestí sa na ňu naraz niekoľko detí alebo veľa rôznych hračiek. Podložka je obojstranná, navyše má meter na meranie výšky dieťaťa a má protišmykovú štruktúru.

14,99 € s DPH

Tovar nemáme na sklade

Nové

9104

5900779935419

Popis výrobku
Popis výrobku

VEĽKÝ ROZMER - veľkosť významne ovplyvňuje funkčnosť podložky. Zmestí sa na ňu naraz niekoľko detí alebo veľa rôznych hračiek. Môžete ju taktiež použiť ako koberec do detskej izby, jej živé farby určite potešia každé batoľa. Stane sa nenahraditeľným priateľom detskej hry. Bude ho sprevádzať v každej fáze vývoja. Bude praktickým doplnkom do každého domova, škôlky alebo školy.

OBOJSTRANNÁ - živé farby a dizajn upútajú pozornosť dieťaťa a povzbudia ho k hre. Na oboch stranách sú rozprávkové obrázky rôznych zvierat, ktoré dieťaťu umožnia naučiť sa slová a farby. Podložka má navyše meter na meranie výšky dieťaťa. Je perfektná na učenie lozenia a chôdze. Protišmyková štruktúra sa postará o bezpečnosť batoliat počas jeho prvých krokov.

ODOLNÁ VOČI VLHKOSTI - materiál, z ktorého je podložka vyrobená, je odolný voči vlhkosti a neabsorbuje vodu, čo zvyšuje komfort používania produktu najmenšími. Nemusíme sa báť, že dieťaťu vypadne kaša alebo džús, pretože podložka sa ľahko čistí.

PRENOSNÁ - zložená podložka zaberá málo miesta, takže je ľahké ju odložiť. Po zabalení v priloženom obale ju môžete rýchlo a ľahko prepraviť na iné miesto, napríklad na záhradu, park, pláž alebo ju vziať so sebou na výlet.

ŠPECIFIKÁCIE:

  • farba: viacfarebná

  • vodeodolná

  • protišmyková

  • materiál: PVC

  • rozmery podložky (dĺžka/šírka/hrúbka): 180/180/1 cm

30 podobných produktov v rovnakej kategórii