Podložka pre deti - obláčik - 80cm x 102cm x 4cm

Podložka v tvare obláčika funguje perfektne pre dieťa, ktoré sa začína pripravovať na výučbu chôdze, dokáže bez problémov udržať polohu v sede, otáčať sa zo strany na stranu, plaziť sa alebo ležať na bruchu. 

69,95 € s DPH

Naskladnenie do 7 pracovných dní

  • Ružová

Nové

6472_1

5903039705777

Popis výrobku
Popis výrobku

Podložka v tvare obláčika funguje perfektne pre dieťa, ktoré sa začína pripravovať na výučbu chôdze, dokáže bez problémov udržať polohu v sede, otáčať sa zo strany na stranu, plaziť sa alebo ležať na bruchu. Detská podložka sa skladá z dvoch oblakov, ktoré sú spojené zipsom. Podložka v jednoduchom štýle sa hodí do každej domácnosti. S podložkou v tvare sivého obláčika, môžete ľahko vytvoriť hraciu plochu v detskej izbe. Mäkká podložka bude nielen dobre vyzerať, ale tiež tlmí možný pád batoľaťa a izoluje ho od studenej podlahy. Podložku môžeme umiestniť do rohu miestnosti alebo ju podoprieť o stenu. Poťahy sa zapínajú na zips. Môžete ich ľahko vyzliecť a oprať.
Skladaná podložka zaberá málo miesta, ľahko ju schováte do šatníka. Podložka je ľahká, takže jej nosenie nie je problém. Časti podložky sú spojené zipsom.

Detaily produktu :
Hrúbka peny: 3 cm
Rozmery balenia: 80cm x 52cm x 10cm
Rozmer podložky v rozloženom stave: 80 cm x 102 cm x 4 cm
Rozmer zloženej podložky : 80cm x 50cm x 8cm
Dĺžka spojovacieho zipsu: 70cm

30 podobných produktov v rovnakej kategórii