Detská kvetinová podložka s moskytiérou

Krásna detská podložka s moskytiérou. Detská podložka je pri starostlivosti o dieťa nevyhnutná. Mäkká podložka v krásnych farbách, vyrobená z ľahko čistiteľného materiálu, bude perfektným asistentom pri každodennej starostlivosti o vaše dieťa.

29,95 € s DPH

Naskladnenie do 7 pracovných dní

Nové

ZA3504

Popis výrobku
Popis výrobku

Krásna detská podložka s moskytiérou. Detská podložka je pri starostlivosti o dieťa nevyhnutná. Mäkká podložka v krásnych farbách, vyrobená z ľahko čistiteľného materiálu, bude perfektným asistentom pri každodennej starostlivosti o vaše dieťa. Okrem skvelej grafiky má podložka oblúky, na ktorých sú pripevnené kvety a moskytiéru na ochranu dieťaťa pred hmyzom. Tohto praktického pomocníka môžete vziať so sebou na záhradu, terasu alebo na pláž a uistiť sa tak, že vaše dieťa zostane v bezpečí aj v momentoch keď sa naň nedívate.

Rozmery:

  • - priemer 83 cm
  • - výška až po čelenku 50 cm

Vzhľadom na to, že tyče v podložke sú odnímateľné, bude podložka užitočná aj vtedy, keď bude dieťa staršie. Bude fungovať ako detské ihrisko. Stačí podložku zrolovať a vziať so sebou kamkoľvek potrebujete. Použitie intenzívnych, kontrastných farieb stimuluje zrak malého prieskumníka, a tým rozvíja jeho predstavivosť a schopnosť koncentrácie.

30 podobných produktov v rovnakej kategórii