Očistný turecký kúpeľ Hamam

Že by sa patrilo konečne poriadne vypnúť a zažiť relax o akom sa mu ani nesnívalo? A čo takto pravý turecký kúpeľ Hamam, ktorý oživí nielen jeho telo, ale aj dušu?

240 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS19.01.
Slovenská pošta20.01.
Zásielkovňa20.01.
Popis výrobku
Popis výrobku

Že by sa patrilo konečne poriadne vypnúť a zažiť relax o akom sa mu ani nesnívalo? A čo takto pravý turecký kúpeľ Hamam, ktorý oživí nielen jeho telo, ale aj dušu? Počas dvoch hodín si pohodár prejde niekoľkými príjemnými fázami procedúry od vírivky, cez peeling, relaxovanie s pravým tureckým čajom a sladkou pochúťkou baklavou až po záverečnú olejovú masáž. Po takejto procedúre sa bude cítiť maximálne zrelaxovaný a čistý na duši aj na tele.

Všeobecný program zážitku

Darujte pohodárovi tento skvelý relaxačný zážitok, určite si ho pri dnešnom hektickom spôsobe živote zaslúži. Očistný turecký kúpeľ Hamam zažije v priestoroch hotela Amade pri Vrakúni. Procedúra sa skladá z niekoľkých častí rozdelených do 120 minút. Začína sa uvoľnením tela vo vírivke a následnom parnom kúpeli. Ten je dôležitý pre otvorenie pórov v pokožke. Pokračuje sa takzvanou mramorovou fázou, pri ktorej obdarovaný leží na teplej mramorovej doske pri teplote 50°C a vlhkosti 100 %. Para z dosky dokonale čistí otvorené póry a postupne uvoľňuje a prehrieva stuhnuté telo. Nasleduje peeling pomocou špeciálnych rukavíc ,,Kese” a celotelová masáž penou z olivového mydla. Už teraz je naštartovaná detoxikácia tela, pokožka je krásne jemná a svaly uvoľnené. Po príjemnom oddychu nad šálkou lahodného tureckého čaju a sladkou baklavou procedúra končí jemnou olejovou masážou. Je jasné, že po tomto zážitku sa vráti pohodár s ľahkou a čistou mysľou a plný novej energie. Ak by sa mu zachcelo ešte viac relaxu, v cene poukazu je taktiež celodenný vstup do bohato vybaveného wellnes centra, kde môže v skvele rozbehnutom dni v relaxácii pokračovať.

REGIÓN: Trnavský kraj, MESTO: Vrakúň, POČET OSÔB: 1, 120 minút

Čas

Turecký kúpeľ Hamam spolu s procedúrami trvá 2 hodiny.


Podmienky
 

Na mieste obdržíte župan, plachtu a uterák.


Počet účastníkov

Zážitok je vhodný pre 1 osobu. V prípade zakúpenia 2 poukazov je možné absolvovať zážitok spoločne - potrebné oznámiť pri rezervácií termínu.
Rezerváciu je nutné urobiť 7 dní vopred.

Sezóna

Počasie nemá vplyv na konanie zážitku.

Cena zahŕňa

  • 120 minút Hamam ,,Osvieženie duše",
  • turecký kúpeľ a baklava,
  • celodenný vstup do wellness a spa.


Poukaz má platnosť 6 mesiacov.