KOMBINÁCIA THAJSKEJ A OLEJOVEJ MASÁŽE

Nemôžete sa rozhodnúť ktorá z thajských masáží by bola ako darček pre pohodára lepšia? Aróma masáž s éterickými olejmi, ktorá pôsobí relaxačne? Alebo klasická thajská, využívajúca tlak na akupresúrne body? A čo takto obidve v jednom?

50,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS14.07.
Slovenská pošta15.07.
Zásielkovňa15.07.
Popis výrobku
Popis výrobku

Nemôžete sa rozhodnúť ktorá z thajských masáží by bola ako darček pre pohodára lepšia? Aróma masáž s éterickými olejmi, ktorá pôsobí relaxačne? Alebo klasická thajská, využívajúca tlak na akupresúrne body? A čo takto obidve v jednom? Kombinácia thajskej a olejovej aróma masáže zabezpečí, že si pohodár užije to najlepšie z obidvoch masáží v jednej. No nie je to paráda? Pod rukami pravej thajskej masérky sa bude cítiť ako v raji a domov sa vráti s novou energiou. Óóóó, to bude parádny relax, na ktorý len tak nezabudne.

REGIÓN: Bratislavský kraj (Bratislava), DOBA TRVANIA: 60 minút, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Kombinovaná thajská masáž

Kombinovaná thajská masáž

Program

Kombinovaná thajská masáž pozostáva z techniky klasickej thajskej masáže, ktorá sa sústreďuje na dolnú polovicu tela a aromatickej thajskej masáže, ktorá sa zas zameriava od pása nahor, vrátane končatín.

Kombináciou obidvoch masáží získate to najlepšie z oboch. Zdravotné a relaxačné účinky masáží vás uvoľnia, posilnia lymfatický systém a domov sa vrátite odpočinutý a plný energie.

Čas

60 minút.

Počet účastníkov

Tento darček je určený pre jednu osobu. Kombinovaná thajská masáž nie je vhodná pre tehotné ženy, pre osoby so srdcovými chorobami, vysokým krvným tlakom, osteoporózou, akútnymi zápalmi, vírusovými a kožnými ochoreniami a pri problematických kŕčových žilách.

Oblečenie

Na mieste vám bude poskytnutý uterák, jednorázové spodné prádlo, voľné oblečenie alebo plachta. Počas masáže nesmiete mať na sebe žiadne šperky, hodinky a kontaktné šošovky. Cenné veci môžete odložiť v úschovni na recepcii.

Sezóna

Zážitok prebieha celoročne.

Rezervácia termínu

Rezerváciu je nutné urobiť minimálne 7 dní vopred.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.