MEDOVÁ DETOXIKAČNÁ MASÁŽ

Medová masáž je novinkou, ktorú sa naozaj oplatí vyskúšať. Je to prospešná a zároveň príjemná procedúra, pri ktorej sa používajú špeciálne hmaty a včelí med. Nevyžaduje nič iné, než aby ste si ju vo veľkom vychutnali. Medová detoxikačná masáž má dvojaký účinok. Odstraňuje toxíny (jedy) z tela a aktivuje vnútorné orgány.

16,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Bratislavský kraj
  • Košický kraj

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 20.02.
Slovenská pošta 21.02.
Zásielkovňa 21.02.
Popis výrobku
Popis výrobku

Medová masáž je novinkou, ktorú sa naozaj oplatí vyskúšať. Je to prospešná a zároveň príjemná procedúra, pri ktorej sa používajú špeciálne hmaty a včelí med. Nevyžaduje nič iné, než aby ste si ju vo veľkom vychutnali. Medová detoxikačná masáž má dvojaký účinok. Odstraňuje toxíny (jedy) z tela a aktivuje vnútorné orgány. Toxíny spôsobujú oslabovanie organizmu, čo má za následok vzniku rôznych ochorení. Detoxikačná medová masáž pôsobí ako telový peeling, ktorý pokožku zjemní a hydratuje.

REGIÓN: Košický kraj, MESTO: Košice, DOBA TRVANIA: 30 minút, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Medová masáž

REGIÓN: Bratislavský kraj, MESTO: Bratislava, DOBA TRVANIA: 60 minút, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Medová masáž

Medová masáž

Medová masáž

Program

Medová masáž začína jemným odstránením odumretých buniek z pokožky. Potom vám masérka potrie chrbát voňavým tekutým medom a špeciálnou technikou ho vmasíruje do tela. Med vplyvom napätia a podtlaku z tela vyťahuje škodlivé látky, hustne a sfarbí sa. Medová masáž je účinná, ako prostriedok k oživeniu organizmu vyčerpaného stresom a nezdravým životným štýlom. Pomôže vám pri problémoch s nespavosťou, bolesťami hlavy, tráviacimi ťažkosťami alebo pri chronickej únave. Medová masáž sa odporúča aj ľuďom, ktorí trpia chorobami kĺbov alebo reumatizmom.

Podmienky

Určené pre ženy aj mužov od 15 rokov. Ak trpíte alergiou na med, máte citlivú pokožku alebo ranky a odreniny na tele, medová masáž sa neodporúča.

Oblečenie

Nie je potreba žiadne oblečenie. Plášť, uterák a hygienické potreby budú zapožičané.

Počasie

Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí.

Počet účastníkov

Tento darček je určený pre jednu osobu.

Diváci

Vzhľadom k charakteru procedúry a k zabezpečeniu diskrétnosti a pohodlia zákazníka nie je možná účasť divákov.

Sezóna

Celoročne.

Rezervácia termínu

Aspoň týždeň vopred.