ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Neodoláte, zjete tabuľku čokolády na posedenie, ale potom Vás hryzie svedomie, že ste zase ublížila svojej línii? Keď si ale doprajete medzi svojimi darčekmi čokoládovú masáž, tak nepriberiete ani gram a nebudete musieť premýšľať o chudnutí. Vôňa čokolády stimuluje produkciu hormónov šťastia a navyše je to skvelá relaxácia.

45,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Košický kraj

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS27.07.
Slovenská pošta28.07.
Zásielkovňa28.07.
Popis výrobku
Popis výrobku

Neodoláte, zjete tabuľku čokolády na posedenie, ale potom Vás hryzie svedomie, že ste zase ublížila svojej línii? Keď si ale doprajete medzi svojimi darčekmi čokoládovú masáž, tak nepriberiete ani gram a nebudete musieť premýšľať o chudnutí. Vôňa čokolády stimuluje produkciu hormónov šťastia a navyše je to skvelá relaxácia. Čokoláda je skvelá! Blahodárny vplyv vysvetľujú odborníci tým, že kakao v čokoláde obsahuje antioxidanty, ktoré pôsobia proti starnutiu. Počas niekoľkých minút sa Vaša pleť zbavuje vrások, šupín a vysušenej kože. Čokoláda vráti koži pružnosť, mladosť a pomáha redukovať stres.

REGIÓN: Košický kraj (Košice), DOBA TRVANIA: 75 minút, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Čokoládový peeling, zábal a masáž

Čokoládová masáž

Čokoládový peeling, zábal a masáž

Program

Celá procedúra sa začína peelingom, ktorý odstráni odumretú pokožku tela a pripraví ju na vstrebávanie výživných látok z čokolády. Peelingová zmes obsahuje kakao a semienka kiwi. Ďalšou časťou procedúry je nanesenie zmesi nahriatej čokolády s vysokým obsahom tuku a kakaa. 20 až 25 minút budete relaxovať v termodeke, zatiaľ čo sa bude čokoláda rozpúšťať a vy budete intenzívne vnímať jej vôňu. Pred masážou si pomocou sprchového šampónu s vôňou čokolády v sprche zmyjete balzám a necháte sa namasírovať čokoládovým masážnym maslom, ktoré uvoľní a harmonizuje pokožku tela. K masáži sa najčastejšie využívajú najkvalitnejšie čokoládové masla zo 70% prvotriedneho kakaa. Počas aplikácie vôňa stimuluje produkciu endorfínov – hormónov šťastia, čo znásobuje zážitok.

Cena zahŕňa:

• pár kúskov kvalitnej čokolády na prebudenie chuti

• čokoládový peeling

• čokoládový zábal

• čokoládovú masáž

• k dispozícii vám bude župan, uterák a jednorazové tangá nohavičky

Podmienky

Určené pre mužov i ženy od 15 rokov.

Počasie

Nemá žiadny vplyv, masáže prebiehajú vo vnútornom prostredí.

Čas

Masáž trvá 75 minút.

Počet účastníkov

Tento darček je určený pre jednu osobu. Čokoládová masáž nie je vhodná pre tehotné ženy, pre osoby so srdcovými chorobami, vysokým krvným tlakom, osteoporózou, akútnymi zápalmi, vírusovými a kožnými ochoreniami a pri problematických kŕčových žilách.

Oblečenie

Pre absolvovanie zážitku nie je nutné žiadne špeciálne oblečenie. Bude vám zapožičaný uterák, jednorázové spodné prádlo, voľné oblečenie alebo plachta. Počas nej nesmiete mať na sebe žiadne šperky, hodinky a kontaktné šošovky.

Sezóna

Celoročne.

Rezervácia termínu

Aspoň týždeň dopredu. 

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.