PIVNÝ KÚPEĽ

Obzeráte sa po darčeku pre osobu, ktorá miluje pivo a pokojne by sa v ňom aj vykúpala? Splňte oslávencovi či oslávenkyni „sen“ a darujte poukaz na pivný kúpeľ v Česku.  Blahodarne účinky zlatistého moku si totiž bude môcť vyskúšať v dedinke Písek u Jablunkova. A čo by to bol za pivný zážitok, ak by sa nekonzumovalo aj samotné pivo?

81 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS27.09.
Slovenská pošta28.09.
Zásielkovňa28.09.
Popis výrobku
Popis výrobku

Obzeráte sa po darčeku pre osobu, ktorá miluje pivo a pokojne by sa v ňom aj vykúpala? Splňte oslávencovi či oslávenkyni „sen“ a darujte poukaz na pivný kúpeľ v Česku.  Blahodarne účinky zlatistého moku si totiž bude môcť vyskúšať v dedinke Písek u Jablunkova. A čo by to bol za pivný zážitok, ak by sa nekonzumovalo aj samotné pivo? Nemusíte sa báť, vedľa drevenej kade sa nachádza aj pipa, vďaka ktorej si človek môže čapovať čo mu hrdlo ráči. Dokonalá kombinácia, čo poviete?

REGIÓN: Česká republika, MESTO: Písek u Jablunkova, POČET OSÔB: 2 osoby, ŠPECIFIKÁCIA: 120 minút (kúpeľ + pivná lázeň + slamenné lôžko)

Pivný kúpeľ

Program

Čaká vás originálny zážitok, pri ktorom si maximálne oddýchnete. Procedúry začínajú v spa, následne sa presuniete do drevenej kade na pivný kúpeľ a celé to zavŕšite oddychom. A aby to bol pivný zážitok ako sa patrí, v cene budete mať aj neobmedzenú konzumáciu piva.

Poukaz zahŕňa:

  • 60 minút v spa (fínska sauna a relaxačný bazén s teplotou vody 32 °C)
  • 20 minút pivný kúpeľ v jednej spoločnej drevenej kadi
  • 30 minút odpočinok na slamenom lôžku
  • Zapožičanie plachty do sauny
  • Bezplatný parking

Podmienky

Vhodné len pre osoby od 18 rokov. Osoby mladšie 18 rokov len v doprovode zákonného zástupcu.  Zážitok nie je vhodný pre osoby s vysokým krvným tlakom a krčovými žilami. Osoby alergické na bielkoviny, kvasnice a chmeľ by sa mali pred návštevou poradiť s lekárom.  

Čas

Kúpeľ trvá cca 120 minút (kúpeľ + pivná lázeň + slamenné lôžko).

Počet účastníkov

Zážitok je vhodný pre 2 osoby. Na mieste konania budú účastníkom zapožičané plachty do sauny.  

Sezóna

Celoročne.

Rezervácia termínu

Rezerváciu je nutné urobiť 7 dní vopred.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.