Romantická sada - Tasty

Neviete ako obdarovať svoju polovičku? Veď predsa láska prechádza cez žalúdok. Táto skvelá sada Tasty Vám v tom hravo pomôže.

36,99 € s DPH

42,24 €

-5,25 €

Tovar nemáme na sklade

Nové

Popis výrobku
Popis výrobku

Neviete ako obdarovať svoju polovičku? Veď predsa láska prechádza cez žalúdok. Táto skvelá sada Tasty Vám v tom hravo pomôže.


Plátkami lupeňov dokonale ozdobíte stôl, alebo cestu k stolu, keďže v balení je až 500 kusov lupeňov. Pripravte z cestovín, ktoré sú v tvare srdca večeru. Použite ich ako prílohu, alebo ich uvarte len do polievky. Vďaka dvom kusom zamilovaných hrnčekov si budete môcť vychutnať Váš spoločný obľúbený nápoj. Hrnčeky dokonale do seba zapadnú, tak ako vy a Vaša polovička. Ako dezert si urobte čokoládové fondue. Súčasťou balenia sú aj vidličky v tvare srdca. Túto sadu dokonale dopĺňa zamilovaný set na víno, pričom jedna časť je otvárak na víno a druhá časť slúži ako zátka.. Ak ste muž, pri servírovaní večere si oblečte sexi zásteru. Ak ste žena darujte svojmu partnerovi skvelú sexi zásteru! S touto sadou určite zaujmete a zabodujete a Vaša polovička ocení aj tie najmenšie detaily.


Sada obsahuje:

  • plátky lupeňov- 500ks
  • cestoviny v tvare srdca 250g
  • zamilované hrnčeky 2ks
  • romantické fondue: 1x mištička v tvare srdca na čokoládu, 1x keramická mištička na sviečku, 4x nerezová vidlička, 1x sviečka
  • zamilovaný set na víno: 1x zátka, 1x vývrtka
  • sexi zástera pre ňho – I´m sexy and I know it!

Príprava čokoládového fondue:

1. Čokoládu na jemno nakrájame. Ovocie umyjeme alebo olúpeme, pokrájame na menšie kúsky. Pokvapkáme citrónovou šťavou, aby nezhnedli.
2. Do kotlíka na fondue dáme pokrájanu čokoládu, necháme rozpustiť nad vodným kúpeľom, pridáme cukor, mlieko, škoricu a koňak, spoločne premiešame, privedieme takmer do varu.
3. Kotlík na fondue s horúcou čokoládou presunieme nad varič (sviečku) a pri miernej teplote ďalej čokoládu zahrievame.
4. Okolo kotlíka naaranžujeme v miskách ovocie, sušené ovocie, orechy a marshmallows, napichujeme na vidličky a namáčame v horúcej čokoláde.
5. Namočené kúsky môžeme ozdobiť a dochutiť medom, kokosom alebo kakaom.