Luxusná sada : Erotique

Zveďte a zaujmite partnera či partnerku vďaka tejto luxusnej sade erotique. Prekvapte relaxačnou masážou s čokoládou, medom, aromatickými alebo esenciálnymi olejmi, nahriatymi v originálnom sete na čokoládové fondue Érotique Ô.

32,99 € s DPH

36,37 €

-3,38 €

Tovar nemáme na sklade

Nové

Popis výrobku
Popis výrobku

Zveďte a zaujmite partnera či partnerku vďaka tejto luxusnej sade erotique. Prekvapte relaxačnou masážou s čokoládou, medom, aromatickými alebo esenciálnymi olejmi, nahriatymi v originálnom sete na čokoládové fondue Érotique Ô. Zdieľajte momenty plné zmyselnosti vďaka našim sexy darčekom! Rozpustite čokoládu, popustite uzdu svojej fantázii a ponorte sa do sladkého nevedomia. Dajte svojmu partnerovi či partnerke ochutnať kúsky ovocia obalené v čokoláde podľa vášho výberu. Na dokonale doplnenie tohoto večera Vám odporúčame originálnu hru pre dospelých, Vojna s rozkošou. Hru tvorí 56 hracích kariet s erotickými úlohami, kedy musíte svojho súpera vyzliecť donaha. Hra Vojna s rozkošou spočíva v kladení kariet jednej za druhou a kto prehráva musí splniť úlohu na karte súpera. Užite si nezabudnuteľnú vzrušujúcu hru so svojou láskou a okoreňte si svoj milostný vzťah s trochu erotickou zábavou. Eroticko - romantický večer ukončíte spoločným horúcim kúpeľom. Ozdobte vaňu červenými lupeňmi, zapáľte v kúpeľni sviečky a nechajte mydielko v tvare ruží rozvoniať večer Vám aj Vašej polovičke

  • Sexy set na fondue - vybavený dvoma úchytmi, protišmykovými podložkami a má tri režimy: zapnutý, ohrievanie, chladenie.
  • erotické karty – Vojna s rozkošou
  • mydlové ruže v krabičke 4ks
  • plátky ruží 500ks