Sedací vak ECOPUF - MASTER - vodeodolný polyester

Výrobok je komprimovaný do veľmi malej veľkosti - pohodlná taška s rukoväťou, ktorú si môžete so sebou vziať kamkoľvek. Po vytiahnutí z obalu získava vak vzduch a vytvára veľkú pohovku s operadlom naplnenou molitanovým výrezom.

127,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Doručenie ZDARMA od 60,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS03.02.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Výrobok je komprimovaný do veľmi malej veľkosti - pohodlná taška s rukoväťou, ktorú si môžete so sebou vziať kamkoľvek. Po vytiahnutí z obalu získava vak vzduch a vytvára veľkú pohovku s operadlom naplnenou molitanovým výrezom. Správny produkt pre ľudí, ktorí sa sťažujú na bolesti chrbta. Na strane kresla je priestranné vrecko na tablet alebo smartphone. Pohovka Master je ideálny pre našu záhradu namiesto tradičného ležadlá. Vďaka svojim nepriepustným vlastnostiam si môžete pohovku pri bazéne alebo v záhrade udržať bez toho aby ste báli vlhkosti. Jedinečný spôsob a veľkosť obalov umožňuje ľahký transport pohovky na miesto odpočinku, ako je pláž alebo relaxácie vonku. Počas niekoľkých minút sa môže použiť pohovka. Ideálny produkt pre odpočinok pre deti i dospelých. Je to vhodná pohovka pre lenivcov, ktorí chcú stráviť pohodový slnečný deň.

POZOR! Pohovku možno zložiť len raz, po rozbalení sa nedá vložiť do obalu. Výroba najlepšej kvality materiálu poskytuje trvanlivosť a dlhodobé použitie. Jednoduché čistenie a údržba. Škvrny a nečistoty možno ľahko odstrániť mäkkou hubou a roztokom vody a mydla (približne 30 stupňov). Pozor! Neodporúča sa, aby sa látka ošetrila parou. Nemalo by sa strojovo umývať ani žehliť.

Sedací vak je vyrábaný na zákazku. Doba realizácie je 5 pracovných dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakúpiť si ho môžete TU

Špecifikácie
Výška60 cm
Šírka65 cm
Materialvodeodolný polyester
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Výška opierky35 cm
Dĺžka115 cm
30 podobných produktov v rovnakej kategórii