Sedací vak ECOPUF - NAOKI - Amore plyš

Vak Naoki sa vyznačuje širokým a pohodlným sedadlom a dobre vytvarovaným operadlom, ktoré sa zužuje smerom nahor a dodáva vaku štíhlejší vzhľad. Je vybavený rukoväťou, vďaka ktorej sa môže ľahko premiestniť z miesta na miesto. Tento model je vyrobený z odolného polyesteru, ktorý sa ľahko čistí.

109,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

EF3015

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS01.10.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Vak Naoki sa vyznačuje širokým a pohodlným sedadlom a dobre vytvarovaným operadlom, ktoré sa zužuje smerom nahor a dodáva vaku štíhlejší vzhľad.Je vybavený rukoväťou, vďaka ktorej sa môže ľahko premiestniť z miesta na miesto. Tento model je vyrobený z odolného polyesteru, ktorý sa ľahko čistí.

Naoki je dostupný v mnohých atraktívnych farbách. Toto je vak, ktorý je veľmi pohodlný a  poskytuje vynikajúcu oporu pre chrbát. Naoki sa zároveň dobre prezentuje. Určite zvýrazní charakter moderných interiérov, dokonca aj tých, ktoré sú usporiadané v minimalistickom štýle. Vďaka svojej jemnosti sa hodí aj do malých miestností.

Vzorkovník:

Plyš Amore


Ako výplň používame len tie najkvalitnejšie polystyrenové guličky na ktoré poskytujeme záruku 6 mesiacov. U nás sa Vám teda nestane, že Vám bude sedací vak vyplnený neoriginálnym granulátom alebo regranulátom, ktorý dokonca škodí Vášmu zdraviu.

Sedacie vaky ecopuf sú zárukou kvality, trvácnosti čo dokazuje aj záruka na výplň 6 mesiacov ktorú neponúka žiaden výrobca sedacích vakov. Hlavný rozdiel od klasických sedačiek je, že nemajú pevnú základňu takže sa perfektne prispôsobia Vášmu telu čo Vám poskytne pohodlie a relax.

Sedací vak je vyrábaný na zákazku. Doba realizácie je 5 pracovných dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakúpiť si ho môžete TU

Sedací vak má dvojitý obal.

Špecifikácie
Výška90 cm
Šírka100 cm
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Objem300l
Základňa90 cm
Záruka na výplň6 mesiacov
30 podobných produktov v rovnakej kategórii