Sedací vak Ecopuf - Camel Outdoor

Sedací vak Camel Outdoor je jedinečný kus nábytku, ktorý Vás vďaka svojmu tvaru dostane do veľmi pohodlnej polohy.  Camel Outdoor má poťah z nepremokavého polyestéru, ktorý je možné použiť nielen v interiéry, ale aj v exteriéry.

155,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS29.04.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Sedací vak Camel Outdoor je jedinečný kus nábytku, ktorý Vás vďaka svojmu tvaru dostane do veľmi pohodlnej polohy.  Camel Outdoor má poťah z nepremokavého polyestéru, ktorý je možné použiť nielen v interiéry, ale aj v exteriéry. Camel je skvelý vak na záhradu, balkón či terasu. Opierku hlavy je možné použiť aj ako podnožník.

Vzorkovník:

Outdoor polyesterAko výplň používame len tie najkvalitnejšie polystyrenové guličky na ktoré poskytujeme záruku 6 mesiacov. U nás sa Vám teda nestane, že Vám bude sedací vak vyplnený neoriginálnym granulátom alebo regranulátom, ktorý dokonca škodí Vášmu zdraviu.

Sedacie vaky ecopuf sú zárukou kvality, trvácnosti čo dokazuje aj záruka na výplň 6 mesiacov ktorú neponúka žiaden výrobca sedacích vakov. Hlavný rozdiel od klasických sedačiek je, že nemajú pevnú základňu takže sa perfektne prispôsobia Vášmu telu čo Vám poskytne pohodlie a relax.

Sedací vak je vyrábaný na zákazku. Doba realizácie je 5 pracovných dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakúpiť si ho môžete TU

POZOR!

Kuriérska spoločnosť má stanovenú maximálnu veľkosť balíkov. Tento sedací vak je v tomto prípade nadrozmerný. Musíme z neho odsypať a odsypanú časť zaslať zvlášť (granulát - výplň - bude v samostatnom vreci). Nemusíte mať strach. Sedací vak sa veľmi jednoducho plní späť. Stačí ho rozopnúť (dvojitý zips) a celý obsah vreca vsypať do sedacieho vaku. Bohužiaľ nie je možné sedací vak iným spôsobom doručiť.

Špecifikácie
Výška80 cm / 53 cm (bez opierky hlavy)
Šírka60 cm
MaterialPolyester Outdoor
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Objem320l
Dĺžka120 cm
Záruka na výplň6 mesiacov
Hĺbka sedenia85cm
30 podobných produktov v rovnakej kategórii