Skvelá vedecká sada - Cyber Robot

Úplne nová a skvelá vedecká sada pre nadšencov technológií. Zostav si programovateľného robota, ktorý je vybavený modulom Bluetooth a pomocou aplikácie mu naprogramuj pohyby, zvuky, alebo svetelné efekty. Robot splní každý tvoj pokyn!

39,99 € s DPH

Posledné kusy na sklade.

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 19.06.
Slovenská pošta 20.06.
Zásielkovňa 20.06.
Popis výrobku
Popis výrobku

Ste pripravení na vzrušujúce dobrodružstvo? Cyber ​​robot stane vaším neoddeliteľné priateľ s ňou budete čeliť zábavné úlohy a preskúmať princípy programovania a robotiky. Ak chcete mať svoj vlastný robota, ktorý bude sledovať váš príkaz? Nič jednoduchšie. Stavať to sami! Ak máte dušu DIY, môžete zostaviť rôzne veci, ktoré sa vám páčia a hrať originálne hračky Táto zostava je pre vás. Ste bližšie k fascinujúceho sveta robotiky a pomôže preskúmať jej tajomstvo.

V balení nájdete diely, ktoré osobne postaviť robota naprogramovať jazdu.Vďaka vymeniteľné komponenty môžu experimentovať a premeniť ho ako sa vám páči.

Vlastnosti:

  • doska Bluetooth, elektromotory, priestoru pre batériu s viečkom, reproduktor, LED, hlava, telo, kryt, krk, ramená a predlaktia, kolesá a kolieska, gumy (pneumatiky), skrutiek, samolepky, ilustrované inštrukcie.
  • Napájanie: 4 AA batérie / LR06 (nie sú súčasťou balenia)
  • Rozmery balenia: 45 x 31 x 7 cm
  • Nevhodné pre deti do veku 8 rokov.

30 podobných produktov v rovnakej kategórii