AQUAZORB

V uzavretej plastovej guli, umiestnenej na vodnej ploche, je možné vyvádzať, vystrájať, relaxovať, chodiť po vodnej hladine, užiť si netradičné adrenalínové zážitky. Dovnútra aquazorbu sa vlezie otvorom a následne je plastová guľa nafúknutá vzduchom a zatvorená špeciálnym zipsom. Potom ste vrhnutí na vodu.

20,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 21.08.
Slovenská pošta 22.08.
Zásielkovňa 22.08.
Popis výrobku
Popis výrobku

V uzavretej plastovej guli, umiestnenej na vodnej ploche, je možné vyvádzať, vystrájať, relaxovať, chodiť po vodnej hladine, užiť si netradičné adrenalínové zážitky. Dovnútra aquazorbu sa vlezie otvorom a následne je plastová guľa nafúknutá vzduchom a zatvorená špeciálnym zipsom. Potom ste vrhnutí na vodu. Zásoba kyslíka vydrží 25 až 30 minút, počas ktorých máte jedinečnú príležitosť sa kráľovsky baviť aquazorbingom. Pritom len päť minút stačí bohato na to, aby bol človek totálne vyčerpaný. Vydajú totiž za 40 minút strávených vo fitness centre. Aquazorbing je ideálny aj v nepriaznivom počasí.

REGIÓN: Žilinský kraj, MESTO: Liptovský Trnovec, DOBA TRVANIA: 10 minút pre každého, POČET OSÔB: 2, ŠPECIFIKÁCIA: Aquazorbing + vodný bicykel

Aquazorbing

Aquazorbing + vodný bicykel

Program

Po naplnení gule (aquazorbu) vzduchom budete uzavretí zipsom a vrhnutí na vodu. Potom záleží už len na vás, či chcete relaxovať, alebo putovať po hladine a užiť si adrenalín. Von z aquazorbingovej gule vám pomôže obsluha. 

Po zorbovaní si môžete celú 1 hodinu vychutnávať jazdu na vodnom bicykli na Liptovskej Mare.

Cena zahŕňa:

• 10 minút aqazorbingu pre každého z obdarovaných (2 osoby)

• prenájom vodného bicykla na 1 hodinu pre 4 osoby

Podmienky

Zážitok je vhodný pre mužov, ženy i deti. Vekové obmedzenie je 6 až 80 rokov, ale hmotnosť osoby nesmie prevýšiť 80 kg. Nie je vhodný pre ľudí s dýchacími problémami, problémami srdcovej činnosti, vysokým krvným tlakom a tehotné ženy.

Počasie

Na zorbovanie má vplyv jedine silný a vytrvalý dážď.

Čas

Prenájom aquazorbu na 10 minút pre každú osobu. Odporúčaná dĺžka jazdy je 10 minút, pre odvážnych milovníkov adrenalínu je možno aj 15 minút. Maximálny pobyt v guli je 20 minút.

V cene poukazu n a Aquazorbing je i hodinový prenájom vodného bicykla pre 4 osoby.

Počet účastníkov

Tento darček je určený pre viac osôb podľa dohody s inštruktorom. 1 jazda trvá minimálne 5 minút. Možnosť dokúpenia jázd pre ďalšie osoby na mieste.

Jazdy na vodnom bicykli sa môžu zúčastniť maximálne 4 osoby. 

Diváci

Diváci môžu byť prítomní. Účastníka je možné filmovať i fotografovať.

Oblečenie

Odporúčame plavky.

Sezóna

Od júna do septembra. Do 31.8. otvorené denne. Od 1.9. do 30.9. len cez víkendy.

Mali by ste vedieť

Nutné rešpektovať hygienické a bezpečnostné predpisy stanovené prevádzkovateľom.

Rezervácia termínu

Aspoň týždeň vopred.