POTÁPAČSKÝ KURZ

Miluje vodný svet a najradšej by preskúmal všetky zákutia pod hladinou, ale zatiaľ má zvládnutý len šnorchel? Doprajte mu objavovať tajomstvá podvodného sveta s výstrojou na chrbte. Pri ochutnávke potápania si vyskúša potápanie s výstrojou a absolvuje ponor na skúšku buď v bazéne, alebo vo voľnej vode.

74,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Trenčiansky kraj
  • Bratislavský kraj

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 23.09.
Slovenská pošta 24.09.
Zásielkovňa 24.09.
Popis výrobku
Popis výrobku

Miluje vodný svet a najradšej by preskúmal všetky zákutia pod hladinou, ale zatiaľ má zvládnutý len šnorchel? Doprajte mu objavovať tajomstvá podvodného sveta s výstrojou na chrbte. Pri ochutnávke potápania si vyskúša potápanie s výstrojou a absolvuje ponor na skúšku buď v bazéne, alebo vo voľnej vode.

Pod vedením profesionálneho potápača získa dôležité informácie o tom ako sa používa a funguje potápačská výstroj. Naučí sa dôležité znaky pre komunikáciu pod vodou, dýchanie pod hladinou pomocou automatiky. Okrem zaujímavej skúsenosti si odnesie aj certifikát a diplom o absolvovaní ponoru.


REGIÓN: Trenčiansky kraj, MESTO: Košeca, POČET OSÔB: 1, DOBA TRVANIA: 2 hodiny ŠPECIFIKÁCIA: Prístrojové potápanie v bazéne

REGIÓN: Bratislavský, MESTO: Bratislava, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Potápanie vo voľnej vode

Ochutnávka potápania

  • Prístrojové potápanie v bazéne

Program potápania

Program je rozdelený na dve časti. V prvej časti je pre vás pripravená inštruktáž, v ktorej sa dozviete, aké jednoduché a bezpečné je potápanie s potápačským prístrojom. Potom prichádza na rad praktická časť, kde pod dohľadom skúseného inštruktora si pripravíte a zostavíte výstroj, oblečiete si potápačský oblek a môžete sa tešiť na ponor v bazéne. Postupne si budete zvykať na nové pocity a zoznámite sa so svetom pod vodou v hĺbke maximálne 6 metrov. To všetko za stáleho sprievodu inštruktora, ktorý sa postará o zaujímavé zážitky a vaše bezpečie

  • Potápanie vo voľnej vode

Program

Program je rozdelený na dve časti. V prvej časti je pre vás pripravená inštruktáž, v ktorej sa dozviete, aké jednoduché a bezpečné je potápanie s potápačským prístrojom. Potom prichádza na rad praktická časť, kde pod dohľadom skúseného inštruktora si pripravíte a zostavíte výstroj, oblečiete si potápačský oblek a môžete sa tešiť na ponor vo voľnej vode. Kľaknete si na obe kolená tak, aby ste mali hlavu pod vodou. Postupne si budete zvykať na nové pocity, naučíte sa dôležité zručnosti a zoznámite sa so svetom pod vodou v hĺbke maximálne 3 metre. To všetko za stáleho sprievodu inštruktora, ktorý sa postará o zaujímavé zážitky a vaše bezpečie.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Podmienky

Určené pre dospelých aj deti od 10 rokov, deti len so súhlasom rodičov. Je potrebné si od lekára vybaviť potvrdenie o spôsobilosti.

Počasie

Počasie nemá na zážitok vplyv v bazéne. Vonku ponor nie je možné absolvovať v prípade nepriaznivého počasia v letnom období - búrka, dážď, silný vietor.

Počet účastníkov

Ochutnávka potápania je určená pre 1 osobu. Ochutnávky sa zúčastní viac osôb. Každému účastníkovi sa venuje inštruktor.

Diváci

Diváci môžu byť prítomní, môžu natáčať a fotiť.

Oblečenie

Výbava na potápanie je zahrnutá v cene zážitku a bude poskytnutá na mieste konania. Nezabudnite si so sebou vziať plavky a uterák.

Sezóna

Zážitok prebieha celoročne.

Rezervácia termínu

Rezerváciu je nutné urobiť 7 dní vopred.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.