POTÁPAČSKÝ KURZ

Uvažujete o kurze potápania, ale nikdy predtým ste ho neabsolvovali? Skúste na začiatok vyskúšať našu ochutnávku potápania a absolvovať ponor na skúšku. Prajete si absolvovať toto potápanie na Slovensku? Nech sa páči, náš potápačský kurz pod vedením profesionálneho potápača vám poskytne dôležité informácie o tom ako sa správne oblieka potápačská výstroj a ako funguje. 

65,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Trenčiansky kraj
  • Bratislavský kraj

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 26.03
Slovenská pošta 27.03
Zásielkovňa 27.03
Popis výrobku
Popis výrobku

Uvažujete o kurze potápania, ale nikdy predtým ste ho neabsolvovali? Skúste na začiatok vyskúšať našu ochutnávku potápania a absolvovať ponor na skúšku. Prajete si absolvovať toto potápanie na Slovensku? Nech sa páči, náš potápačský kurz pod vedením profesionálneho potápača vám poskytne dôležité informácie o tom ako sa správne oblieka potápačská výstroj a ako funguje. Naučíte sa dôležité znaky pre komunikáciu pod vodou, dýchanie pod hladinou pomocou automatiky a iné zaujímavosti ohľadne potápania. Ak toto všetko zvládnete, čaká na vás skúšobný ponor v bazéne alebo v jazere vo voľnej vode, z ktorého si odnesiete zaujímavú skúsenosť a nezabudnuteľný zážitok.

REGIÓN: Trenčiansky kraj, MESTO: Považská Bystrica, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Ochutnávka potápania v bazéne

REGIÓN: Bratislavský, MESTO: Bratislava, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Potápanie vo voľnej vode

Ochutnávka potápania

  • Ochutnávka potápania v bazéne

Program potápania na skúšku

Program je rozdelený na dve časti. V prvej časti je pre vás pripravená inštruktáž, v ktorej sa dozviete, aké jednoduché a bezpečné je potápanie s potápačským prístrojom. Potom prichádza na rad praktická časť, kde pod dohľadom skúseného inštruktora si pripravíte a zostavíte výstroj, oblečiete si potápačský oblek a môžete sa tešiť na ponor v bazéne. Postupne si budete zvykať na nové pocity a zoznámite sa so svetom pod vodou v hĺbke maximálne 5 metrov. To všetko za stáleho sprievodu inštruktora, ktorý sa postará o zaujímavé zážitky a vaše bezpečie.

Cena zahŕňa:

• služby profesionálneho inštruktora

• informačnú teóriu

• potápačskú výstroj a fľaše so vzduchom

• asistovaný ponor 

• certifikát a diplom o absolvovaní ponoru v bazéne

  • Potápanie vo voľnej vode

Program

Program je rozdelený na dve časti. V prvej časti je pre vás pripravená inštruktáž, v ktorej sa dozviete, aké jednoduché a bezpečné je potápanie s potápačským prístrojom. Potom prichádza na rad praktická časť, kde pod dohľadom skúseného inštruktora si pripravíte a zostavíte výstroj, oblečiete si potápačský oblek a môžete sa tešiť na ponor vo voľnej vode. Kľaknete si na obe kolená tak, aby ste mali hlavu pod vodou. Postupne si budete zvykať na nové pocity, naučíte sa dôležité zručnosti a zoznámite sa so svetom pod vodou v hĺbke maximálne 3 metre. To všetko za stáleho sprievodu inštruktora, ktorý sa postará o zaujímavé zážitky a vaše bezpečie.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Podmienky

Určené pre dospelých aj deti od 10 rokov, deti len so súhlasom rodičov.

Počasie

Počasie nemá na zážitok vplyv v bazéne. Vonku ponor nie je možné absolvovať v prípade nepriaznivého počasia v letnom období - búrka, dážď, silný vietor.

Počet účastníkov

Ochutnávka potápania je určená pre 1 osobu. Ochutnávky sa zúčastní viac osôb. Každému účastníkovi sa venuje inštruktor.

Diváci

Môžu byť prítomní, môžu filmovať i fotografovať.

Oblečenie

Potrebné sú plavky a uterák. Potápačska výbava bude zapožičaná.

Sezóna

Celoročne. Ochutnávky prebiehajú v krytom bazéne v Považskej Bystrici. V letných mesiacoch vo vonkajšom bazénev Košeci (podľa dostupnsti).

Rezervácia termínu

Čím skôr. Termíny schvaľuje podľa aktuálnej obsadenosti inštruktor.