INDOOR SURFING

Chystáte sa na surf k moru? Vybaľte kufre a príďte si zasurfovať do Prahy. Či máme vlny? A koľko! Surf Aréna sa len tak ľahko nenechá zahanbiť a vytvorí vám také podmienky, že na more ani na chvíľu nepomyslíte. Venovať sa vám totiž budú šikovní lektori, ktorí sa vám budú snažiť v priebehu pol hodinky vštepiť naozaj tie najlepšie rady k správnej technike surfovania. 

24,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS27.07.
Slovenská pošta28.07.
Zásielkovňa28.07.
Popis výrobku
Popis výrobku
Chystáte sa na surf k moru? Vybaľte kufre a príďte si zasurfovať do Prahy. Či máme vlny? A koľko! Surf Aréna sa len tak ľahko nenechá zahanbiť a vytvorí vám také podmienky, že na more ani na chvíľu nepomyslíte. Venovať sa vám totiž budú šikovní lektori, ktorí sa vám budú snažiť v priebehu pol hodinky vštepiť naozaj tie najlepšie rady k správnej technike surfovania. Tieto základné princípy a pravidlá indoor surfingu si potom vyskúšate na takzvanom bodyboarde, na ktorom sa leží. Ďalší level bude patriť balancovaniu na sladkých vlnách so skutočným surfom.

REGIÓN: Žilinský kraj, MESTO: Liptovský Mikuláš, DOBA TRVANIA: 60 minút, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Indoor surfing v Surf Waves Tatralandia

Indoor surfing

Indoor surfing v Surf Waves Tatralandia

Na čo sa môžete tešiť

Pre profesionálov, aj začiatočníkov od 6 rokov už je naštartovaná umelá surfovacia vlna v Hawaii komplexe v Tatralandii, kde sa budete cítiť ako na oceáne.  

Po celý čas sa vám bude venovať inštruktor. Na umelej vlne sa vybláznite na surfovacom rafte a penovej doske, tzv. bodyboarde. Naučíte sa techniku jazdy s bodyboardom a rôzne triky ako sedenie, kľačanie, otočky a skoky.

Cena surfovania zahŕňa

  • Jednorázový 20 minútový vstup do surfovacej zóny pre 1 osobu,
  • zapožičanie bodyboardu a surfovacieho raftu,
  • inštruktáž a asistenciu inštruktora,
  • skrinky a šatne.

Nie je potrebné mať zakúpený vstup do Aquaparku.

Mali by ste vedieť

Podmienky: Surfovanie na bodyboarde je určené pre osoby staršie ako 6 rokov s minimálnou hmotnosťou 25 kg. Deti do 15 rokov musia byť v sprievode zákonného zástupcu a deti od 15 do 18 rokov musia mať písomné potvrdenie od zákonného zástupcu.

Surfovací raft je určený najmä pre menšie deti od 4 rokov s minimálnou hmotnosťou 12 kg. Deti budú sedieť samostatne v predu a surfovať budú v sprievode zákonného zástupcu alebo inštruktora.

Nie je vhodné pre tehotné ženy, imobilné osoby, osoby so silnou osteoporózou, trpiacimi závratmi a ďalším osobám, ktorým nie je doporúčané vykonávať podobnú športovú činnosť. Dôležitá je aj fyzická zdatnosť, nie je však nutné vedieť plávať.

Čas: Čistý čas zážitku je 20 minút + 30 minút ako bonus na prezlečenie a presun do surfovacej zóny.

Počasie: Počasie nemá vplyv na konanie zážitku.

Počet účastníkov: Zážitok je vhodný pre 1 osobu.

Sezóna: Zážitok prebieha celoročne.

Rezervácia termínu: Po online rezervácií môžete uplatniť poukaz v akýkoľvek deň počas platnej otváracej doby. Váš príchod prosím telefonicky ohláste na recepcií minimálne hodinu pred uskutočnením zážitku.

Náš tip

Oblečenie: Pre absolvovanie zážitku sú potrebné plavky alebo neoprén a uterák. Ženám odporúčame priniesť si tričko.

Diváci: Diváci môžu byť prítomní. Musia si však zakúpiť vstupu do areálu (3 €/1 osoba). Cena zahŕňa 20 minútový vstup do surfovacej zóny a 10 minút na presun.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.