INDOOR SURFING

Chystáte sa na surf k moru? Vybaľte kufre a príďte si zasurfovať do Prahy. Či máme vlny? A koľko! Surf Aréna sa len tak ľahko nenechá zahanbiť a vytvorí vám také podmienky, že na more ani na chvíľu nepomyslíte. Venovať sa vám totiž budú šikovní lektori, ktorí sa vám budú snažiť v priebehu pol hodinky vštepiť naozaj tie najlepšie rady k správnej technike surfovania. 

119 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS03.10.
Slovenská pošta04.10.
Zásielkovňa04.10.
Popis výrobku
Popis výrobku
Chystáte sa na surf k moru? Vybaľte kufre a príďte si zasurfovať do Prahy. Či máme vlny? A koľko! Surf Aréna sa len tak ľahko nenechá zahanbiť a vytvorí vám také podmienky, že na more ani na chvíľu nepomyslíte. Venovať sa vám totiž budú šikovní lektori, ktorí sa vám budú snažiť v priebehu pol hodinky vštepiť naozaj tie najlepšie rady k správnej technike surfovania. Tieto základné princípy a pravidlá indoor surfingu si potom vyskúšate na takzvanom bodyboarde, na ktorom sa leží. Ďalší level bude patriť balancovaniu na sladkých vlnách so skutočným surfom.

REGIÓN: Česká Republika, MESTO: Praha, DOBA TRVANIA: 60 minút + inštruktáž, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Indoor surfing

Indoor surfing

Indoor surfing v Surf Aréna v Prahe

Na čo sa môžete tešiť

Surf Aréna v Prahe vás prevedie základmi surfovania pod dohľadom naozaj skúsených lektorov. Vodu si najskôr "ohmatáte" na vlastnej koži na tzv. bodyboarde. Zistíte, ako to na umelých vlnách skutočne funguje. Ak vám pôjde všetko ako po masle a naberiete odvahu, nastane čas kedy sa môžete s chuťou konečne postaviť na surf a užívať si indoor surfing.

Program zahrňuje:

• 1 hodinu na vlne v Surf Aréne

• minimálne 30 minút inštruktáže

• zapožičanie vybavenia (bodyboard, surf, neoprén)

• pomoc a rady lektora

• videozáznam z jazdy (možnosť stiahnutia si ho na vlastné uložisko)

Na zážitok je nutné doraziť najneskôr 30 minút pred samotným surfovaním, inak sa všetko nestihne a svoj čas na vlne premeškáte. Na vlne vždy jazdia dvaja ľudia zároveň a striedajú sa s ďalšími, ktorí sú v priestore vlny v rovnaký čas. 

Mali by ste vedieť

Podmienky: Zážitok je vhodný od 6 rokov. Deti do 15 rokov iba v doprovode zákonného zástupcu, deti od 15 do 18 rokov musia mať potvrdenie zákonného zástupcu. U menších detí závisí všetko na ich fyzickej zdatnosti. Nie je nutné vedieť plávať.

Nie je vhodné pre tehotné ženy, imobilné osoby, osoby so silnou osteoporózou, trpiacimi závratmi a ďalším osobám, ktorým nie je doporúčané vykonávať podobnú športovú činnosť. Dôležitá je aj fyzická zdatnosť, nie je však nutné vedieť plávať.

Čas: Čistý čas zážitku je 20 minút + 30 minút ako bonus na prezlečenie a presun do surfovacej zóny.

Počasie: Počasie nemá vplyv na konanie zážitku.

Počet účastníkov: Zážitok je vhodný pre 1 osobu. Počas lekcie surfovania sa bude striedať na surfovacej dráhe aj inými nadšencami surfovania.

Sezóna: Zážitok prebieha celoročne.

Rezervácia termínu: Minimálne 14 dní vopred, všetko však závisí od obsadenosti termínov.

Náš tip

Oblečenie: Pre absolvovanie zážitku sú potrebné plavky alebo neoprén a uterák. Ženám odporúčame priniesť si tričko.

Diváci: Diváci môžu byť po dohode prítomní. Môžu fotografovať a filmovať.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.