Rope jump z komína

Všetko videl, všade bol, ničoho sa nebojí? Bungee zoskok z komína ale určite ešte neabsolvoval. Darujte mu tento mega adrenalínový zážitok, ktorý lovcovi adrenalínových zážitkov rozhodne nesmie chýbať v jeho zbierke. Stačí jeden pohľad dolu a výška 110 metrov sa mu okamžite vryje do pamäti.

106 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS19.01.
Slovenská pošta20.01.
Zásielkovňa20.01.
Popis výrobku
Popis výrobku

Všetko videl, všade bol, ničoho sa nebojí? Bungee zoskok z komína ale určite ešte neabsolvoval. Darujte mu tento mega adrenalínový zážitok, ktorý lovcovi adrenalínových zážitkov rozhodne nesmie chýbať v jeho zbierke. Stačí jeden pohľad dolu a výška 110 metrov sa mu okamžite vryje do pamäti. 110 metrov je pre predstavu asi ako 36 poschodie. Stiahnutý žalúdok a vlna emócií je pri tomto zážitku takmer povinnosť. Hore na komín skokana vyvezie lanovka, takže pred zoskokom si ešte vychutná ohromujúce výhľady. Na komíne sa ho ujme tím profesionálov, priviažu mu postroj, dostane krátke zaškolenie a potom už je všetko len na ňom. 

Všeobecný program zážitku

Doprajte milovníkovi netradičných zážitkov úžasný adrenalín v podobe zoskoku zo 110 metrov vysokého komína. Váš skokan si vyskúša bungee jumping z najvyššieho objektu, ktorý je na Slovensku určený na skákanie, a to zo 110 metrov vysokého komína. Hore ho vyvezie lanovka, dole bude musieť skočiť sám z predsunutého skokanského mostíka. A ak si trúfne, môže si počas skoku vyskúšať aj kotrmelec, premet či iný akrobatický kúsok. Voľný pád trvá 3,8 sekúnd a je zakončený hladkým a pohodlným dobrzdením. O maximálnu bezpečnosť sa stará tím inštruktorov a Action jump - špeciálny systém lán s kladkou, ktorý ho drží v bezpečnej vzdialenosti od komína a zároveň brzdí dynamickú silu a tým zaručí pohodlné brzdenie.

JUMP - slovo, ktoré odštartuje prekonanie samého seba!

REGIÓN: Pezinok (Bratislavský kraj) POČET OSÔB: 1,

Čas

Zážitok trvá cca 10 minút počas ktorých sú 3 odpočítavania na zoskok. Ak sa osoba neodhodlá o zoskok, poukaz automaticky prepadá. Čistý čas voľného pádu pri zoskoku je 3,8 s. Na mieste je potrebné byť v dostatočnom predstihu, odporúčame 1 hodinu pred zoskokom (podpisuje sa reverz a prideľujú sa istiace potreby).

Podmienky 

Videozáznam nie je zahrnutý v cene zážitku. Je možné si ho na mieste dokúpiť v hodnote 19 €. Môžete si vybrať jedno z videí - z helmy alebo zo skokanského lana.

Vhodné len pre osoby od 15 rokov.

Maximálna hmotnosť pre absolvovanie zážitku je 120 kg.

Zdravotný stav nesmie nijak negatívne ovplyvniť konanie zážitku. Preto osoby trpiace epilepsiou, problémami chrbtice, poruchou srdca a pod. zážitok nemôžu absolvovať. 

Osoby mladšie ako 18 rokov musia mať na mieste prítomného zákonného zástupcu ako aj ním podpísané prehlásenie.

Zoskoky sa neuskutočňujú v prípade, ak je rýchlosť vetra vyššia ako 35 km/h, počas silného dážďa alebo sneženia, búrok a pod. Z hľadiska bezpečnosti si inštruktor vyhradzuje právo zrušiť konanie zážitku. V závislosti od počasia odporúčame telefonicky overiť uskutočnenie termínu 1 deň vopred.

Osobám pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok nebude zážitok poskytnutý.

Počet účastníkov

Zážitok je vhodný pre 1 osobu. Minimálny počet účastníkov pre uskutočnenie termínu je 5 osôb.

Diváci

Diváci môžu byť prítomní, môžu fotiť a natáčať.

Sezóna

Sezóna prebieha od marca do októbra.

Rezervácia

Aktuálne vypísané termíny pre rok 2020 sú: 29.03.(Ne), 12.04.(Ne), 26.04.(Ne), 17.05.(Ne), 31.05. (Ne), 14.06.(Ne), 28.06.(Ne), 05.07.(Ne), 19.07.(Ne), 09.08.(Ne), 23.08.(Ne).

Termíny sú vypísané raz ročne a priebežne sa obsadzujú. Preto odporúčame rezerváciu urobiť čo najskôr. Rezerváciu je možné zrušiť najneskôr 4 dni pred uskutočnením zážitku.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.