Zimný expedičný let balónom nad Tatrami

Môže byť pohľad z výšky ešte krajší, než z koša balóóóónu? Podľa nás nie. Iba ak by sa vyhliadkový let konal nad Tatrami. Nemožné? Od teraz už nie. Nech si vraví každý čo chce, letieť balónom v Tatrách je proste ten najviac najlepší zážitok, na ktorý sa naozaj nikdy nezabúda.

299 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS19.01.
Slovenská pošta20.01.
Zásielkovňa20.01.
Popis výrobku
Popis výrobku

Môže byť pohľad z výšky ešte krajší, než z koša balóóóónu? Podľa nás nie. Iba ak by sa vyhliadkový let konal nad Tatrami. Nemožné? Od teraz už nie. Nech si vraví každý čo chce, letieť balónom v Tatrách je proste ten najviac najlepší zážitok, na ktorý sa naozaj nikdy nezabúda. Zimný expedičný let balónom ponad Západné, Vysoké, alebo Belianske Tatry sa dá uskutočniť len v mesiacoch od novembra do marca. Výnimočnú atmosféru tohto zážitku dotvára aj slávnostný krst s prípitkom a krstný list s novým menom podľa miesta pristátia. 

Všeobecný program zážitku

Zimný vyhliadkový let balónom ponad Západné, Vysoké či Belianske Tatry bude nezabudnuteľný zážitok pre každého dobrodruha, ktorý miluje výhľady z výšky a naše Slovenské hory. Lietajúci balón sa vznáša vo výške 50 až 300 metrov podľa poveternostných podmienok. Zimný expedičný let je možné uskutočniť len v zimných mesiacoch od novembra do marca a trvá 1,5 až 2,5 hodiny, čo je dlhšie, než klasický let balónom. Hore je teplota len o 1-2°C nižšia, než na zemi, takže nie je potrebné brať so sebou žiadne špeciálne oblečenie naviac. Samotným lietaním zážitok ale nekončí. Po pristátí prebieha slávnostný krst pomocou 4 zemských živlov s povýšením do balonárskeho stavu a prípitok šampanským. Každý člen posádky si na pamiatku odnesie aj krstný list s novým menom podľa miesta pristátia. V cene letenky je samozrejme aj doprava naspäť na miesto štartu a poistenie pasažiera.

REGIÓN: Prešovský kraj, MESTO: Tatry, POČET OSÔB: 1

Čas

Samotný let balónom trvá 90 až 150 minút.

Podmienky 

Počas letu je v koši počet pasažierov od 4 do 16 osôb. Veľkosť koša závisí od naplnenia termínu. 

Minimálna výška pre absolvovanie zážitku je 140 cm a hmotnosť 40 kg.

Pre absolvovanie zážitku nie je nutné žiadne špeciálne oblečenie. Odporúčame si však vziať teplé športové oblečenie a hlavne a teplé topánky.

Ubytovanie nie je zahrnuté v cene poukazu.

Rezerváciu je nutné urobiť 3 týždne vopred. Miesta sa veľmi rýchlo obsadzujú, odporúčame si rezervovať termín čím skôr.

Diváci

Diváci môžu byť prítomní, môžu fotiť a natáčať.

Počet účastníkov

Let balónom je určený pre 1 osobu. V koši budete s ďalšími účastníkmi. Ich počet závisí od veľkosti koša. Minimálny počet účastníkov počas letu sú 4 osoby.

Sezóna

Sezóna prebieha len od novembra do marca. Let je možné uskutočniť let v zimnom období.


PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.