PILOTOM VRTUĽNÍKA NA SKÚŠKU

Vyskúšajte si aké to je byť pilotom skutočného vrtuľníka. Od mala Vás lákajú lietadlá a vrtuľníky, milujete voľnosť pohybu, vzrušenie a viete konať v krízových situáciách? Chceli by ste sedieť v kokpite vrtuľníka a zistiť, o čom to presne je? Poďte si všetko vyskúšať a zažite let vrtuľníkom americkej výroby Robinsov R44 Raven.

247,90 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • 15 minút + príprava
  • 30 minút + príprava

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS17.10.
Slovenská pošta18.10.
Zásielkovňa18.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Vyskúšajte si aké to je byť pilotom skutočného vrtuľníka. Od mala Vás lákajú lietadlá a vrtuľníky, milujete voľnosť pohybu, vzrušenie a viete konať v krízových situáciách? Chceli by ste sedieť v kokpite vrtuľníka a zistiť, o čom to presne je? Poďte si všetko vyskúšať a zažite let vrtuľníkom americkej výroby Robinsov R44 Raven. Strávite teda v leteckej škole pekný deň medzi vrtuľníkmi, lietadlami spoločne s rovnako nadšenými ľuďmi.

REGIÓN: Trnavský kraj, MESTO: Piešťany, POČET OSÔB: 1 + 2 ako doprovod, ŠPECIFIKÁCIA: Pilotom vrtuľníka na skúšku

  • DOBA TRVANIA: 15 minút + príprava
  • DOBA TRVANIA: 30 minút + príprava

Kurz pilotovania vrtuľníka

Pilotom vrtuľníka na skúšku

Program

Počas predletovej prípravy sa teoreticky zoznámite s technickými parametrami a výkonmi vrtuľníka R44, so základmi techniky pilotáže, aerodynamickými zvláštnosťami a s ďalšími potrebnými informáciami. Predletová príprava bude ukončená v kabíne vrtuľníka.

Let ja zameraný na manévrovanie vo vise, bočenie, otáčanie a cúvanie. Počas dopredného letu na stúpanie, klesanie, zatáčky, špirály a prechodové režimy. Let minimálnou a maximálnou rýchlosťou. Ďalej let po okruhu, pristátie na plochu v teréne mimo vzletovú-pristávaciu dráhu. Na požiadanie je možné akúkoľvek časť letu zopakovať.

Po uskutočnení letu s inštruktorom uskutočníte poletový rozbor. Inštruktor zodpovie akékoľvek Vaše otázky, vysvetlí nejasnosti a zhodnotí situácie ktoré vznikli počas letu.

Podmienky

Vhodný pre mužov aj ženy bez problémov so srdcom od 15 rokov. Neplnoletý sa môžu zážitku zúčastniť len so súhlasom zákonného zástupcu. Je nutná psychická i fyzická kondícia. Maximálna váha osoby je 120 kg a maximálna váha troch osôb je 230 kg.

Počasie

Ideálne je jasné alebo polojasné počasie. Nelieta sa v prípade búrky, silných zrážok ani zlých poveternostných podmienok. Z bezpečnostných dôvodov schvaľuje konanie letu pilot.

Počet účastníkov

Určené pre 1 osobu a 2 osoby ako doprovod.

Diváci

Diváci sa môžu zúčastniť tohto zážitku. Môžu fotiť, filmovať, aktívne sa zapájať nielen počas prípravy na zemi ale takisto dvom je umožnené absolvovať let s "pilotom".

Oblečenie

Pohodlné oblečenie.

Sezóna

Celoročne.

Rezervácia termínu

Aspoň týždeň vopred.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.