ZOSKOK Z LIETADLA

Boli ste vždy tak trochu samostatná jednotka, ktorá dokonca milujete adrenalínové chuťovky? Sólový zoskok padákom je v tom prípade pre vás tá správna voľba. Po teoretickej príprave ohľadne správneho skoku padákom nasleduje samotný 15 minútový let padákom. Počas voľného pádu sa dostanete do rýchlosti až 250 km/h!

135,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 19.02
Slovenská pošta 20.02
Zásielkovňa 20.02
Popis výrobku
Popis výrobku

Boli ste vždy tak trochu samostatná jednotka, ktorá dokonca milujete adrenalínové chuťovky? Sólový zoskok padákom je v tom prípade pre vás tá správna voľba. Po teoretickej príprave ohľadne správneho skoku padákom nasleduje samotný 15 minútový let padákom. Počas voľného pádu sa dostanete do rýchlosti až 250 km/h! Váš zoskok z lietadla bude cez vysielačku usmerňovať náš skúsený inštruktor a ostatné je už len na Vás.

REGIÓN: Trenčiansky kraj, MESTO: okres Prievidza, DOBA TRVANIA: 7 hodín, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Sólo zoskok padákom - 1 zoskok

Zoskok padákom

Sólo zoskok padákom - 1 zoskok

Program

Čaká Vás teoretická príprava, pozemná príprava a oboznámenie sa s padákom. Doba trvania týchto príprav je minimálne 6 hodín. Skúsení inštruktori Vám ukážu ako sa padák balí a následne otvára. Počas pozemnej prípravy pred samotným letom sa taktiež oboznámite s lietadlom, z ktorého budete skákať. Tam Vám vysadzovač vysvetlí ako bude prebiehať samotný let, povely pred výskokom a samotný výskok. Potom prichádza na radu ustrojenie do padákov pod dohľadom inštruktorov, ktorí Vám ešte urobia kontrolu ustrojenia pred samotným nástupom do lietadla. Let v lietadle trvá približne 15 minút. Vysadzovač navedie lietadlo do náletu vo výške 1200 m a je tu krok pre Vás. Padák sa Vám otvorí bez toho, aby ste museli ťahať nejaké „šnúrky“. Vysadzovač Vám v lietadle upne karabínou výťažné lano a padák sa Vám otvorí automaticky po výskoku do troch až štyroch sekúnd. Na otvorenom padáku si budete niekoľko minút vychutnávať let. Za pomoci inštruktora, ktorý s Vami bude v neustálom spojení cez vysielačku, pristanete mäkko do vyhradeného priestoru. Po hladkom pristáti dostanete na pamiatku certifikát.

Podmienky

Minimálny vek od 15, do 18 rokov s podpisom a prítomnosťou zákonného zástupcu. Min. výška je 120 cm a max. hmotnosť do 105 kg.

Počasie

Nevhodný je silný vietor a dážď. V takomto prípade sa zoskok posunie na iný termín vyhovujúci klientovi.

Čas

Dĺžka trvania zážitku je cca 7 hodín (vrátane 6 hodinovej teoretickej a pozemnej prípravy).

Počet účastníkov

Zážitok je určený pre 1 osobu, počet účastníkov max. 6 na jeden deň ideálneho počasia.

Diváci

Diváci sú vítaní a môžu byť prítomní v obmedzenom priestore na letisku. Majú dovolené fotografovať i filmovať.

Oblečenie

Je potrebné mať športovú a pevnú obuv, kombinéza na skákanie bude zapožičaná.

Sezóna

Od apríla do októbra.

Mali by ste vedieť

Na absolvovanie sólo zoskoku je potrebná lekárska prehliadka na špeciálnom tlačive, minimálne ako na vedenie motorového vozidla.

Špeciálne tlačivo je súčasťou darčekového balíčku.

Ďalší zoskok si môžete dokúpiť v deň zoskoku na letisku za 45 EUR.

Rezervácia termínu

Aspoň 2 týždne vopred.