KITEBOARDING

Potrebujete adrenalín ale v úplne bezpečnej forme? Chcete si užiť leto na maximum? Alebo ste partia ľudí, ktorí chcú spolu zažiť perfektný deň a niečo si dokázať? Pre vás je tu naša ponuka kiteboarding kurzov.

45,90 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Základný kite kurz
  • Snowkiting kurz
  • Landkiting kurz

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 18.12
Slovenská pošta 19.12
Zásielkovňa 19.12
Popis výrobku
Popis výrobku

Potrebujete adrenalín ale v úplne bezpečnej forme? Chcete si užiť leto na maximum? Alebo ste partia ľudí, ktorí chcú spolu zažiť perfektný deň a niečo si dokázať? Pre vás je tu naša ponuka kiteboarding kurzov. Ukážeme vám všetko, čo budete potrebovať, ako si kite a ostatné doplnky nastrojit, naučíte sa bezpečne ovládať kite a hlavne si kiteboarding vyskúšate na vlastnej koži a spoznáte krásy tohto báječného športu. Skrátka, behom krátkej doby do vás nabušíme všetko, čím iní bez odborného vedenia prechádzajú oveľa dlhšie. Vieme, že kiteboarding naučíme skutočne každého od 10-tich do 65 rokov. Neváhajte!

REGIÓN: Vysoké Tatry, MESTO: Vysoké Tatry (Batizovce), POČET OSÔB: 1, 

ŠPECIFIKÁCIA:

  • Základný kite kurz
  • Snowkiting kurz
  • Landkiting kurz

Kiteboarding

  • Základný kite kurz

Program

Inštruktori vás v kurze naučí všetky potrebné základy a správne ovládanie malých komorových drakov, ktoré sú skvelou zábavou aj pre malých objaviteľov! Cieľom kurzu je zistiť na akom princípe tento šport funguje a taktiež si užiť veľa zábavy.

Čas

Cca 2,5 hodiny.

  • Snowkiting kurz

Program

Chcete sa naučiť základnú manipuláciu s kite vybavením pre jazdu na snowboarde alebo na lyžiach? U tohto typu kurzu sa naučíte všetky potrebné základy, ktoré potrebujete pre bezpečné zvládnutie tohto športu, navyše si užijete veľa zábavy. Cieľom kurzu je samostatne a bezpečne manipulovať s kite vybavením, vedieť ho samostatne pripraviť, používať bezpečnostný systém, zvládať štarty, pristátia a celkové ovládanie draka.

Čas

Cca 5 až 7 hodín podľa fyzickej zdatnosti a zručnosti.

  • Landkiting kurz

Program

Chcete sa naučiť základnú manipuláciu s kite vybavením pre jazdu na inline korčuliach alebo buggy? U tohto typu kurzu sa naučíte všetky potrebné základy, ktoré potrebujete pre bezpečné zvládnutie tohto športu, navyše si užijete veľa zábavy. Cieľom kurzu je samostatne a bezpečne manipulovať s kite vybavením, vedieť ho samostatne pripraviť, používať bezpečnostný systém, zvládať štarty, pristátia a celkové ovládanie draka.

Čas

Cca 5 až 7 hodín podľa fyzickej zdatnosti a zručnosti.

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Podmienky

Výborný zdravotný stav. Minimálna váha u detí do 10 rokov je 30 kg.

Počasie

K tomuto športu je podmienkou priaznivý vietor.

Počet účastníkov

Určené len pre jednu osobu.

Diváci

Diváci sú vítaní. Môžu filmovať i fotografovať.

Sezóna

Od apríla do novembra.

Rezervácia termínu

Aspoň 3 týždne vopred.