Revolučná záhradná flexibilná hadica HOSE 45m

Revolučná záhradná flexibilná hadica HOSE 45m sa pýši inovatívnym dizajnom, ktorý ju odlišuje od všetkých ostatných hadíc. Táto úžasná hadica sa vie pri pustení vody automaticky rozvinúť až na trojnásobok svojej dĺžky. Po vypnutí vody sa vie zase zvinúť do pôvodného stavu tak, aby sa dala jednoducho skladovať. Táto hadica má všetko, čo klasickej záhradnej hadici chýba. 

29,99 € s DPH

Posledné kusy na sklade.

Nové

4899888116707

Doručenie ZDARMA od 60,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS09.04.
Slovenská pošta10.04.
Zásielkovňa10.04.
Popis výrobku
Popis výrobku

Revolučná záhradná flexibilná hadica HOSE 45m sa pýši inovatívnym dizajnom, ktorý ju odlišuje od všetkých ostatných hadíc. Táto úžasná hadica sa vie pri pustení vody automaticky rozvinúť až na trojnásobok svojej dĺžky. Po vypnutí vody sa vie zase zvinúť do pôvodného stavu tak, aby sa dala jednoducho skladovať. Táto hadica má všetko, čo klasickej záhradnej hadici chýba. Je ľahká, kompaktná, rozťahovacia, má veľký výkon a nezamotáva sa. ideálny darček pre všetkých záhradkárov.

Na čo je vhodná hadica HOSE ?

Hose je ideálna na umývanie okien, áut, zavlažovanie rastlín a ešte oveľa viac. Dostrekuje až do 2. poschodia, ale vie aj jemne zalievať kvetiny, vydrží všetky poveternostné vplyvy. Revolučný dizajn zaistí, že sa hadica nikdy neskrúti a nezamotá.


Ako táto hadica HOSE funguje?


Zapnete vodu a X-Hose sa automaticky rozvinie. Potom už stačí len otvoriť trysku a môžete zavlažovať. Keď vodu vypnete a zvyšnú vodu z nej vystriekate, hadica sa potom v priebehu niekoľkých sekúnd automaticky zvinie do svojej pôvodnej dĺžky.

 

30 podobných produktov v rovnakej kategórii