Revolučná záhradná flexibilná hadica INNOVAGOODS - 45M

Revolučná záhradná flexibilná hadica INNOVAGOODS 45m sa pýši inovatívnym dizajnom, ktorý ju odlišuje od všetkých ostatných hadíc. Táto úžasná hadica sa vie pri pustení vody automaticky rozvinúť až na trojnásobok svojej dĺžky. Po vypnutí vody sa vie zase zvinúť do pôvodného stavu tak, aby sa dala jednoducho skladovať. Táto hadica má všetko, čo klasickej záhradnej hadici chýba. 

34,99 € s DPH

Tovar nemáme na sklade

Nové

V0100776

4899888116707

Popis výrobku
Popis výrobku

Revolučná záhradná flexibilná hadica INNOVAGOODS 45m sa pýši inovatívnym dizajnom, ktorý ju odlišuje od všetkých ostatných hadíc. Táto úžasná hadica sa vie pri pustení vody automaticky rozvinúť až na trojnásobok svojej dĺžky, to je 45 metrov. Po vypustení vody z hadice sa opäť zmrští na svoju pôvodnú dĺžku. Táto hadica má všetko, čo klasickej záhradnej hadici chýba. Je ľahká, kompaktná, rozťahovacia, má veľký výkon a nezamotáva sa. ideálny darček pre všetkých záhradkárov.

Na čo je vhodná hadica INNOVAGOODS ?

Hose je ideálna na umývanie okien, áut, zavlažovanie rastlín a ešte oveľa viac. Dostrekuje až do 2. poschodia, ale vie aj jemne zalievať kvetiny, vydrží všetky poveternostné vplyvy. Revolučný dizajn zaistí, že sa hadica nikdy neskrúti a nezamotá.


Ako táto hadica INNOVAGOODS funguje?


Zapnete vodu a HADICA INNOVAGOODS sa automaticky rozvinie. Potom už stačí len otvoriť trysku a môžete zavlažovať. Keď vodu vypnete a zvyšnú vodu z nej vystriekate, hadica sa potom v priebehu niekoľkých sekúnd automaticky zvinie do svojej pôvodnej dĺžky.

 

30 podobných produktov v rovnakej kategórii