Sedacie vaky podľa materiálu  V tejto kategórií sa nenachádzajú žiadne produkty.

Sedacie vaky podľa materiálu, vyberať si môžete z rôzných materialov: Ekokoža, polyestér, plyš a premiové vaky. Sme odborníci a poradíme Vám výbere.

Podkategórie

  • Sedacie vaky vyrobené z ekokože sa každým rokom stávajú čoraz populárnejšími. Tajomstvom rastúceho záujmu o sedacie vaky z umelej kože je nielen ich atraktívna cena ale aj vysoká kvalita. Materiál sa môže pochváliť odolnosťou voči vode, vďaka čomu ho nemôže poškodiť kontakt s tekutinami.

  • Sedacie vaky z polyesteru. Chcete si objednať pohodlný a odolný sedací vak? Polyester je vynikajúci materiál, ktorý sa už mnoho rokov používa pri výrobe nábytku. Za svoju popularitu vďačí predovšetkým vysokej odolnosti voči škvrnám, čo je obzvlášť dôležité v detských izbách a domácnostiach so zvieratami.

  • Sedací vaky vyrobené z plyšu. Bez ohľadu na to, ktorý model si vyberiete, máte zaručený naozaj pohodlný odpočinok. Po dni strávenom prácou nechajte svoje telo relaxovať. 

  • Prémiové sedacie vaky sú príkladom nekompromisného prístupu ku kvalite. Na splnenie požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov sme pripravili sériu vakov z prírodnej hovädziny alebo ovčej kože.