Informácie ako u nás môžete zaplatiť.


Spôsoby platby:
Platba pri prevzatí tovaru -
 Pri prevzatí tovaru kuriérom alebo dobierkou môžete Váš tovar zaplatiť v hotovosti. Vhodné je mať vopred pripravenú peňažnú hotovosť, aby nedochádzalo k zbytočnému zdržovaniu pri preberaní zásielky.

Platba prevodom na bankový účet - V prípade úspešnej platby prevodom na náš bankový účet Vás budeme kontaktovať na Vašu emailovú adresu potvrdzujúcim emailom. IBAN nášho bankového účtu je SK21 0900 0000 0051 4376 5580 SLOVENSKÁ SPORITEĽŇA SWIFT: GIBASKBX. Ako variabilný symbol nezabudnite zadať číslo objednávky v prípade že nebude uvedený variabilný symbol môže oneskoriť naparovanie platby a tým aj k oneskoreniu dodávky vašej objednávky.

Platobnou kartou cez zabezpečenú bránu SLOVENSKEJ SPORITEĽNE - Po potvrdení objednávky budete presmerovaní do online platobnej brány Global Payments, kde uhradíte platbu prostredníctvom svojej platobnej karty. Ak platba prebehne v poriadku, dostaneme okamžite informáciu že platbu sme prijali a my tak môžeme tovar odoslať ešte v ten deň.

Ako môžem zaplatiť zo zahraničia ?

- V tomto prípade odporúčame zvoliť platbu platobnou kartou ktorá je pre Vás bez zbytočných poplatkov, veľká výhoda je že platbu zaznamenáme okamžite a vy na svoj objednaný tovar nemusíte čakať. 

- V prípade že nechcete využiť platbu kartou je možnosť zaplatiť to prevodom na náš bankový účet vedený v Slovenskej Sporiteľni.
Podklady k platbe: IBAN: SK21 0900 0000 0051 4376 5580, SWIFT: GIBASKBX, V.symbol: číslo objednávky dostanete na email po potvrdení objednávky

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť. Zákaznícka linka +421 522 010 400 alebo emailový kontakt info@darcekovy-raj.sk