Nafukovací kostým Zápasník Sumo

Nafukovací kostým v štýle zápasníka sumo. Oblek je vďaka vzduchovej výplni prispôsobiteľný a môžu ho teda využiť ako dospelí, tak deti. Ak kostým využívajú deti, mali by byť pod dohľadom dospelej osoby.

47,99 € s DPH

Doručenie do 7 pracovných dní

Nové

Popis výrobku
Popis výrobku

Nafukovací kostým v štýle zápasníka sumo. Oblek je vďaka vzduchovej výplni prispôsobiteľný a môžu ho teda využiť ako dospelí, tak deti. Ak kostým využívajú deti, mali by byť pod dohľadom dospelej osoby.

Vznešený a pritom drsný šport starý viac ako 1000 rokov, ktorý máte možnosť zakúsiť a stať sa na chvíľu veľkým šampiónom zvaným jokozunu. Snáď vám len poradíme tri základné cviky, aby ste ešte viac oslnil svoje okolie.

Šiko - postavte sa s široko rozkročenými chodidlami, hlboko sa nadýchnite, nakloňte sa telom na ľavú stranu, zdvihnite pravú nohu čo najviac do strany a čo najviac do výšky a potom dupnite s hlasným vydýchnutím.

Matawari (odporúčame) - sed so široko roztiahnutými nohami čo najviac to ide, potom sa zápasník snaží predkloniť čo najviac k zemi a pritisnúť sa k nej celou hornou časťou tela.

Teppo je drevený stĺp zatlčený do zeme. Zápasník doň bije otvorenou rukou striedavo z ľavej a pravej strany. Hlavne pozor nech z tej jablone na záhrade neurobíte totem.


Prečo kúpiť tohto nafúkanca?

Oslňte na rodinnej oslave. Vymyslite bláznivé kúsky s kamarátmi a priateľmi. Staňte sa hviezdou na firemné párty. Alebo proste len darujte radosť malým i dospelým deťom alebo známym. Ľahký, pohodlný a neprehliadnuteľný šialený prevlek vhodný pre každého od 10 do 100 rokov!

Súčasťou balenia je aj vzduchový ventilátor napájaný štyrmi kusmi AA batérií.

Ventilátor sa umiestni na otvor v obleku, kde sa upevní pomocou plastového krúžku. Potom stačí napájací kábel pripojiť ku zdroju energie. Jedná sa o kostým, s ktorým si na párty a karnevaloch užijete veľa zábavy a určite zaujmete svoje okolie. Sumo kostým je tiež vtipným a originálnym darčekom pre dospelých.

  • Materiál: zmes umelých vlákien
  • Motív: sumo zápasník
  • Hmotnosť: 500 g
  • Rozmery: vhodné pre dospelých (pre deti iba pod dozorom)
  • Obsah balenia: 1x nafukovací kostým sumo, 1x vzduchový ventilátor s príslušenstvom, 1x pokrývka hlavy
30 podobných produktov v rovnakej kategórii