Dáždnik na hlavu

Prevratný vynález, ktorý tu ešte nebol. Skladací dáždnik, ktorý nemusíte držať v ruke, a predsa splní svoju funkciu. Jednoducho si ho rozložíte, nasadíte na hlavu a máte postarané. V jednoduchosti spočíva jeho sila a krása.

3,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

0373

8592539144123

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS27.07.
Slovenská pošta28.07.
Zásielkovňa28.07.
Popis výrobku
Popis výrobku

Prevratný vynález, ktorý tu ešte nebol. Skladací dáždnik, ktorý nemusíte držať v ruke, a predsa splní svoju funkciu. Jednoducho si ho rozložíte, nasadíte na hlavu a máte postarané. V jednoduchosti spočíva jeho sila a krása. Praktický a zároveň vtipný šíriteľ dobrej nálady vás nielen uchráni pred padajúcimi kvapkami dažďa ale zároveň odbremení vašu ruku, v ktorej by ste svoj dáždnik museli inak držať.

Druhú ruku tak môžete využiť najmä v situáciách, kedy potrebujete obe svoje ruky: držíte svoju partnerku, riadite bicykel alebo motorku, potrebujete držať fúrik s nákladom, kosačku na trávu alebo v tom najpohodlnejšom prípade fľašku s cigaretkou. Dáždnik je tiež vhodnou náhradou za pršiplášť práve pre tých, ktorí ich veľmi nepreferujú a chcú si zachovať svoj štýl za každého počasia.

Zároveň, ak vás niekto uvidí s touto praktickou vychytávkou na hlave, určite ho to nenechá chladným a vyčarí mu to úsmev na tvári. A to je predsa na nezaplatenie. Je tiež ideálny do horúčav miesto šiltovky alebo inej pokrievky hlavy. Zatieni vám celú hlavu, nielen tvár, ale aj temeno hlavy, kam inokedy tiež slnko dopadá a môže mať za následok aj úpal alebo iné bolesti hlavy.