Sedací vak ECOPUF - ZAC - ekokoža

Sedací vak Zac je určený pre teenagerov, ktorí sa neboja kontrastných farieb a požadujú niečo originálne. Sedací vak na rozdiel od prvých modelov je šitý s matnej ekokože s výrazne označeným miestom na sedenie vďaka použitiu inej kontrastnej farby.

66,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 60,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS15.06.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Sedací vak Zac je určený pre teenagerov, ktorí sa neboja kontrastných farieb a požadujú niečo originálne. Sedací vak na rozdiel od prvých modelov je šitý s matnej ekokože s výrazne označeným miestom na sedenie vďaka použitiu inej kontrastnej farby. Sedací vak ZAC je zárukou mega komfortu vďaka špeciálnemu širokému sedadlu. Účinok sedadlá je ako v športovom vozidle.

Vzorkovník:

EkokožaAko výplň používame len tie najkvalitnejšie polystyrenové guličky na ktoré poskytujeme záruku 6 mesiacov. U nás sa Vám teda nestane, že Vám bude sedací vak vyplnený neoriginálnym granulátom alebo regranulátom, ktorý dokonca škodí Vášmu zdraviu.

Sedacie vaky ecopuf sú zárukou kvality, trvácnosti čo dokazuje aj záruka na výplň 6 mesiacov ktorú neponúka žiaden výrobca sedacích vakov. Hlavný rozdiel od klasických sedačiek je, že nemajú pevnú základňu takže sa perfektne prispôsobia Vášmu telu čo Vám poskytne pohodlie a relax.

Sedací vak je vyrábaný na zákazku. Doba realizácie je 5 pracovných dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakúpiť si ho môžete TU.

Špecifikácie
Výška75 cm
MaterialEkokoža
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Objem300 L
Základňa90 cm
Záruka na výplň6 mesiacov
30 podobných produktov v rovnakej kategórii