Sedací vak Ecopuf - KEIKO M Premium

Minimalistický tvar kresla Keiko je vhodný pre tých najnáročnejších klientov na svete, ktorý každoročne rozširuje skupinu svojich obdivovateľov.

561,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS02.12.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Minimalistický tvar kresla Keiko je vhodný pre tých najnáročnejších klientov na svete, ktorý každoročne rozširuje skupinu svojich obdivovateľov.

Model Keiko Premium je z prírodnej ovčej kože v najmodernejších odtieňoch: ecru, niekoľko odtieňov hnedej, tmavého grafitu a práškovej ružovej farby. Použitie prírodnej kože s dlhými vlasmi navyše dodá dojem príjemného pokrytia a pádu do mäkkého kožuchu. Je vhodný pre moderné, minimalistické, ako aj rustikálne a klasické izby.

Tento sedací vak si vyžaduje špecialnu starostlivosť. Vak je potrebné z času na čas prečesať a malé škvrny môžete vyčistiť jemne vlhkou handričkou.

Ako výplň používame len tie najkvalitnejšie polystyrenové guličky na ktoré poskytujeme záruku 6 mesiacov. U nás sa Vám teda nestane, že Vám bude sedací vak vyplnený neoriginálnym granulátom alebo regranulátom, ktorý dokonca škodí Vášmu zdraviu.

Sedacie vaky ecopuf sú zárukou kvality, trvácnosti čo dokazuje aj záruka na výplň 6 mesiacov ktorú neponúka žiaden výrobca sedacích vakov. Hlavný rozdiel od klasických sedačiek je, že nemajú pevnú základňu takže sa perfektne prispôsobiaVášmu telu čoVám poskytne pohodlie a relax.

Sedací vak je vyrábaný na zákazku. Doba realizácie je 10 pracovných dní.

Špecifikácie
Výška85 cm
Šírka100 cm
MaterialPrírodná ovčia koža
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Objem290l
Základňa80 cm
Záruka na výplň6 mesiacov
30 podobných produktov v rovnakej kategórii