Perla priania v ulite

Táto perla priania ukrytá v ulite je originálny darček pre každú mamu, babku, kolegyňu alebo známu. Hodí sa na akúkoľvek príležitosť, je to vhodný darček k narodeninám, k sviatku, k Vianociam, na Valentína z lásky, k výročiu. Perly Priania sú netradičným darčekom a potešia každú ženu.

6,95 € s DPH

8,95 €

-2 €

Tovar máme na sklade

Nové

471307

5907609471307

Doručenie ZDARMA od 50 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS06.03.
Osobný odber – Packeta07.03.
Osobný odber – Pikito, OC Danubia, Bratislava06.03.
Popis výrobku
Popis výrobku

Táto perla priania ukrytá v ulite je originálny darček pre každú mamu, babku, kolegyňu alebo známu. Hodí sa na akúkoľvek príležitosť, je to vhodný darček k narodeninám, k sviatku, k Vianociam, na Valentína z lásky, k výročiu. Perly Priania sú netradičným darčekom a potešia každú ženu. Perly, ktoré môžete vnútri nájsť majú celkom 5 možných farieb.

Po otvorení konzervy a rozlúsknutí perlorodky nájdete garantovane jednu perlu, ktorú si obdarovaná zavesí na priložený náhrdelník. Súčasťou návodu je aj vysvetlenie jednotlivých farieb. Pred otvorením perlorodky by si mala obdarovaná žena niečo priať a farebnosť perly určí, či sa jej želanie vyplní. Perly, ktoré nájdete vo vnútri, boli vždy pestované niekoľko rokov, aby dosiahli veľkosť medzi 5 a 7 mm. 


Balenie Perly Priania obsahuje:

  • Malú konzervu perlorodky, v ktorej je jedna perla
  • Náhrdelník pre vloženie perly
  • Balené v krabičke

30 podobných produktov v rovnakej kategórii