Vákuové vrece - 80 x 60 - 1ks

Váľa sa vám po skriniach kopa oblečenia, ktoré nevyužijete toto ročné obdobie? Alebo vám lôžkoviny pre návštevy zaberajú polku skrine? Máme pre vás revolučný spôsob ukladania, ktoré vám získa až 4x viac miesta. 

2,45 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

15145

5907451305690

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS31.01.
Slovenská pošta01.02.
Zásielkovňa01.02.
Popis výrobku
Popis výrobku

Váľa sa vám po skriniach kopa oblečenia, ktoré nevyužijete toto ročné obdobie? Alebo vám lôžkoviny pre návštevy zaberajú polku skrine? Máme pre vás revolučný spôsob ukladania, ktoré vám získa až 4x viac miesta. Nazbieralo sa vám veľa oblečenia, ktoré nemáte kam uskladniť? Vyskúšajte naše vákuové vrece - 80x 60 , nebudete chcieť nič iné. Vákuové vrecia vám uľahčia život!

Tieto vrecia vám nielen ušetria miesto, ale tiež ochránia vaše oblečenie pred prachom, vlhkom, vodou, plesňou, ale aj pred škodcami. Sú totiž vyrobené z kvalitného, odolného plastu a dajú sa používať opakovane.

Stačí, keď do vreca naskladáte textílie, pevne zatvoríte zips a k otvorenému ventilu priložíte hadicu vysávača. Odsajete vzduch a zatvoríte ventil. Hneď ako príde čas na uložené oblečenie, jednoducho roztvoríte vrece oblečenie vyberiete a vrece môžete použiť znovu.


Informácie:

  • revolučný spôsob ukladania textilu
  • takto odložené veci vám zaberú 4x menej úložného priestoru
  • chráni oblečenie a lôžkoviny pred: roztočmi, vlhkom, prachom, plesňami a vodou
  • skvele sa hodí na sťahovanie
  • 1 ks MAXI vreca má rozmery: 80x 60 cm

30 podobných produktov v rovnakej kategórii