Detský diaľkový ovládač

INTERAKTÍVNY DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ - tento kompaktný interaktívny diaľkový ovládač bude skvelou vzdelávacou hračkou pre každé batoľa. Má 18 tlačidiel, ktoré bavia a učia dieťa. Pomocou diaľkového ovládača môže batoľa okrem iného vytáčať čísla, prehrávať skladby, upravovať hlasitosť a počúvať informácie o počasí. To všetko je v angličtine. Hračka funguje na 3 AA batériách (nie sú súčasťou balenia).

9,95 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

3113

6944167175710

Doručenie ZDARMA od 50 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS22.07.
Osobný odber – Packeta23.07.
Osobný odber – Pikito, OC Danubia, Bratislava22.07.

Sme slovenský obchod

Popis výrobku
Popis výrobku

INTERAKTÍVNY DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ - tento kompaktný interaktívny diaľkový ovládač bude skvelou vzdelávacou hračkou pre každé batoľa. Má 18 tlačidiel, ktoré bavia a učia dieťa. Pomocou diaľkového ovládača môže batoľa okrem iného vytáčať čísla, prehrávať skladby, upravovať hlasitosť a počúvať informácie o počasí. To všetko je v angličtine. Hračka funguje na 3 AA batériách (nie sú súčasťou balenia).

ZABÁVA A UČÍ - popri tom ako sa vaše dieťa zabaví, bude tento diaľkový ovládač hrať vzdelávaciu úlohu v každodennom živote dieťaťa. Vďaka nemu si bude dieťa rozvíjať svoje jazykové, jemné a hrubé motorické zručnosti. Okrem toho bude trénovať pamäť a používanie zmyslov, ako sú sluch, zrak a hmat. Ovládač hovorí po anglicky, vďaka čomu dieťa sa dieťa učí jazyk potrebný pre jeho život v dospelosti.

BEZPEČNÝ - hračka má bezpečný, zjednodušený tvar, takže nehrozí riziko, že by sa batoľa zranilo na ostrej hrane alebo aby sa porezalo. Bol vytvarovaný tak, aby dieťa nemalo problém chytiť ho do ruky.

ZAUJÍMAVÉ FARBY - diaľkové ovládanie má zaujímavé, živé farby, vďaka čomu povbudzuje batoľa k hre. Okrem zvukových efektov má aj svetelné efekty.


Špecifikácie:

  • farba: viacfarebný

  • materiál: plast

  • zvukové efekty: áno

  • svetelné efekty: áno

  • jazyk: angličtina

  • rozmery (šírka/výška): 17 x 6,5 cm

  • hmotnosť: 0,12 kg

30 podobných produktov v rovnakej kategórii