Perla priania v ulite

Táto perla priania ukrytá v ulite je originálny darček pre každú mamu, babku, kolegyňu alebo známu. Hodí sa na akúkoľvek príležitosť, je to vhodný darček k narodeninám, k sviatku, k Vianociam, k Valentínovi z lásky, k výročiu. Perly Priania sú netradičným darčekom a potešia každú ženu.

5,80 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 60,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS02.06.
Slovenská pošta03.06.
Zásielkovňa03.06.
Popis výrobku
Popis výrobku

Táto perla priania ukrytá v ulite je originálny darček pre každú mamu, babku, kolegyňu alebo známu. Hodí sa na akúkoľvek príležitosť, je to vhodný darček k narodeninám, k sviatku, k Vianociam, k Valentínovi z lásky, k výročiu. Perly Priania sú netradičným darčekom a potešia každú ženu. Perly, ktoré môžete vnútri nájsť majú celkom 5 možných farieb.

Po otvorení konzervy a rozlúsknutí perlorodky nájdete garantovane jednu perlu, ktorú si obdarovaná zavesí na priložený náhrdelník. Súčasťou návodu je aj vysvetlenie jednotlivých farieb. Pred otvorením perlorodky by si mala obdarovaná žena niečo priať a farebnosť perly určí, či sa jej želanie vyplní. Perly, ktoré nájdete vo vnútri, boli vždy pestované niekoľko rokov, aby dosiahli veľkosť medzi 5 a 7 mm. 


Balenie Perly Priania obsahuje:

  • Malú konzervu s perlorodky, v ktorej je jedna perla
  • Náhrdelník s kľúčikom pre Snáď vloženie perly
  • Balené v darčekovej krabičke