Zábavná hra - Pie Face

Hľadáte aktivitu, ktorá oživí vašu ďalšiu párty? Pie Face je trafená do čierneho! Istotne ste už mnohokrát videli jednu z najobľúbenejších filmových scén - tortovú vojnu. Lietajúce torty, krém a šľahačka na tvárach aktérov vojny - proste veľká sranda. 

12,95 € s DPH

14,95 €

-2 €

Naskladnenie do 7 pracovných dní

Nové

9787

5901779363776

Doručenie ZDARMA od 50 €

Sme slovenský obchod

Popis výrobku
Popis výrobku

Istotne ste už mnohokrát videli jednu z najobľúbenejších filmových scén - tortovú vojnu. Lietajúce torty, krém a šľahačka na tvárach aktérov vojny - proste veľká sranda. Teraz tu máme pre Vás hru, v ktorej môžete na vlastnej koži, teda presnejšie tvári, spoznať, aké to je dostať zásah šľahačkou priamo do tváre.

Či už máte 5 alebo 50 rokov, Pie Face ponúka zábavu pre celú rodinu. Vďaka jednoduchým pravidlám a rýchlemu priebehu hry sa nikto nebude nudiť. Je to ideálny spôsob, ako priniesť rodinu a priateľov dokopy a užiť si veľa zábavy.

Zatočíte ruletkou, ktorá Vám ukáže číslo - koľko krát musíte otočiť spúšťacím mechanizmom zariadenia. Pritom však neviete, kedy presne sa spustí. Ak nedostanete šľahačkovú ranu do tváre, získate taký počet bodov, koľko ukazuje ruletka. Ak sa mechanizmus spustí, máte smolu, no aspoň sladkú, šľahačkovú, no žiadne body nezískate.

Šľahačku môžete prípadne nahradiť penou na holenie, tá ale chutí o niečo horšie. V tejto hre určite nejde o to vyhrať! Tu jednoucho vyhrajú všetci - skvelú zábavu a nekonečné výbuchy smiechu. S deťmi, priateľmi, na párty. 

30 podobných produktov v rovnakej kategórii