Multifunkčná sada drevených hier 8v1

Užite si hodiny plné zábavy pri hraní spoločenských hier. Ideálna sada pre rodinné oslavy alebo oslavy s kamarátmi. Pri týchto hrách sa určite nudiť nebudete.

24,95 € s DPH

Naskladnenie do 7 pracovných dní

Nové

GR0494

8698111109143

Doručenie ZDARMA od 50 €

Sme slovenský obchod

Popis výrobku
Popis výrobku

Užite si hodiny plné zábavy pri hraní spoločenských hier. Ideálna sada pre rodinné oslavy alebo oslavy s kamarátmi. Pri týchto hrách sa určite nudiť nebudete. Jedným z najúčinnejších spôsobov, ako sa baviť spoločne so svojimi blízkymi. Vďaka týmto hrám môžu deti tráviť viac času so svojimi rodičmi.

Set obsahuje:

 • drevená doska

 • herné dosky

 • farebné pešiaky

 • žetóny

 • kamienky

Rozmery:

 • drevená doska : 28 x 29 x 4 cm

 • herná doska : 27 x 28 cm

Multifunkčná sada drevených hier obsahuje tieto hry :

Čínska dáma s hviezdami trilma
Figúrky každého hráča začínajú v rohoch 6-cípej hviezdy, úlohou je čo najrýchlejšie presunúť figúrky do opačného rohu. Hracia doska s otvormi pre pešiakov je umiestnená na drevenej stojane. Pešiaci sú k dispozícii v 6 farbách. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý presunie všetky svoje figúrky na opačné rameno hviezdy. Počet hráčov 2-6 hráčov.

Hra Hady a rebríky
Hráči sa striedajú v hádzaní kockou v smere hodinových ručičiek. Podľa hodu kocky hráč posunie svoju figúrku o príslušný počet políčok. Ak sa hráč zastaví na dolnej časti rebríku,môže vyliezť na jeho horný koniec a skrátiť si cestu. Ak sa figúrka zastaví na hadej hlave, musí skĺznuť späť až na koniec jeho chvosta a cesta sa mu predĺži. Vyhráva ten z hráčov, ktorý dôjde ako prvý so svojou figúrkou na políčko č. 100.

GO game
Hra pre 2 hráčov. Hru treba začať s prázdnou doskou, hráči umiestňujú striedavo čierne a biele kamene. Hra začína hráčom, ktorý má čiernu sadu kameňov. Cieľom hry je ohraničiť územie a poprípade zajať súperove kamene. Oba ciele sa hodnotia bodmi: jeden bod za každý priesečník územia a jeden bod za každého zajatca. Víťazom je hráč s väčším súčtom týchto bodov.

Šach
Šach je strategická hra pre dvoch hráčov, v ktorej o výsledku rozhodujú taktické a strategické schopnosti hráčov a ich pozornosť a sústredenie. Hra pre dvoch. Klasická šachová hra je prezentovaná na doske s obrázkami zvierat. Každý umiestni svojich pešiakov na obrázky zvierat. Ďalším krokom v hre je presúvanie figúrok z jedného poľa do ďalšieho poľa, ktoré je voľné. Keď je pole obsadené súperovým pešiakom, zajmeme súperovho pešiaka. Cieľom hry je zajať súperovho kráľa. Hra končí, keď je kráľ zajatý súperovým tímom.

Človeče
Hra pre 2-4 hráčov. V tejto verzii hry sú zvieratá, ktoré musia byť presunuté s pešiakmi z boxov do ohrádky. Najmladší hráč začína hru hodom kockou. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý presunie všetkých svojich pešiakov na ohrádku. Na hranie potrebujete kocku a farebné žetóny.

Čínska šachová hra
Cieľom hry je zajať súperovho kráľa. Čínska šachovnica pozostáva z 10 vodorovných a 9 zvislých čiar. Figúrky sú umiestnené na priesečníku týchto čiar. Doska je rozdelená na dve časti.

Detaily produktu :

 • Certifikát : CE

 • Vek : 3+

 • Rozmer balenia : 29 x 29 x 5,5 cm

 • Váha : 1,2 kg

30 podobných produktov v rovnakej kategórii