Sedací vankúš Ecopuf - PILLOW M polyester

Hľadáte nejaký originálny sedací vak? Sedací vankúš je unikátny sedací vak ktorý môžete používať na ležanie ale aj na sedenie. Vankúš je vyrobený zo vzorovaného materialu MODERN. Vzor si určite vyberie každý. 

63,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Doručenie ZDARMA od 60,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS03.02.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Hľadáte nejaký originálny sedací vak? Sedací vankúš je unikátny sedací vak ktorý môžete používať na ležanie ale aj na sedenie. Vankúš je vyrobený zo vzorovaného materialu MODERN. Vzor si určite vyberie každý. Mäkké, ľahké, pohodlné, praktické, veľké - to je možné len s vankúšom. Má ideálnu veľkosť pre relaxáciu, učenie a hranie.  Keď sa umiestnite do ležiacej polohy, môžete na ňom spať alebo relaxovať po náročnom dni v škole alebo v práci, a keď je v "stoji", bude z neho ideálne kreslo. Vankúš môžete vytvarovať tak, aby ste pohodlne odpočívali pred televíziou v polosede.

Vzorkovník:

Polyestér


Ako výplň používame len tie najkvalitnejšie polystyrenové guličky na ktoré poskytujeme záruku 6 mesiacov. U nás sa Vám teda nestane, že Vám bude sedací vak vyplnený neoriginálnym granulátom alebo regranulátom, ktorý dokonca škodí Vášmu zdraviu.

Sedacie vaky ecopuf sú zárukou kvality, trvácnosti čo dokazuje aj záruka na výplň 6 mesiacov ktorú neponúka žiaden výrobca sedacích vakov. Hlavný rozdiel od klasických sedačiek je, že nemajú pevnú základňu takže sa perfektne prispôsobia Vášmu telu čo Vám poskytne pohodlie a relax.

Sedací vak je vyrábaný na zákazku. Doba realizácie je 5 pracovných dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakúpiť si ho môžete TU.

POZOR!

Kuriérska spoločnosť má stanovenú maximálnu veľkosť balíkov. Tento sedací vak je v tomto prípade nadrozmerný. Musíme z neho odsypať a odsypanú časť zaslať zvlášť (granulát - výplň - bude v samostatnom vreci). Nemusíte mať strach. Sedací vak sa veľmi jednoducho plní späť. Stačí ho rozopnúť (dvojitý zips) a celý obsah vreca vsypať do sedacieho vaku. Bohužiaľ nie je možné sedací vak iným spôsobom doručiť.

Špecifikácie
Výška170 cm
Šírka135 cm
MaterialPolyestér
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Objem420 L
Záruka na výplň6 mesiacov
30 podobných produktov v rovnakej kategórii