Pelech pre psa ECOPUF - SNOOPY

Kvalitný pelech pre psov, pre ich príjemný a pokojný odpočinok.

37,95 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

EF2064

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS03.10.
Popis výrobku
Špecifikácie
Popis výrobku

Kvalitný pelech pre psov, pre ich príjemný a pokojný odpočinok. Ak hľadáte pohodlný a útulný pelech pre vášho domáceho maznáčika, Snoopy určite splní vaše očakávania. Pelech obdĺžnikového tvaru s rozmermi 70 x 60 centimetrov má mäkký stred, na ktorom môže psík pohodlne odpočívať. Stabilné vyvýšené strany obopínajúce vankúš poskytujú teplo a dodatočnú oporu. Peliešok je vyplnený dutým vláknom.

Vzorkovník:

Polyester

Polyester je vynikajúci materiál, ktorý sa používa už mnoho rokov pri výrobe nábytku. Za svoju popularitu vďačí predovšetkým vysokej odolnosti proti škvrnám, ktorá sa ukázala byť obzvlášť dôležitá v detských izbách a domácnostiach s domácimi miláčikmi. Pri odstraňovaní škvŕn sa nemusíte obávať prílišného nasýtenia materiálu, pretože má nízku nasiakavosť. Látka z polyesteru potiahnutá PVC. Jej vlastnosťou je dokonalá odolnosť proti poškodeniu. Štruktúra vlákien a špeciálna metóda tkanív zaisťuje maximálnu odolnosť proti opotrebovaniu.

Polyester použitý pri výrobe našich pelechov má nižšiu nasiakavosť ako bežný textil. To zaistí aby sa tekutiny okamžite nevstrebali do látky. Teda, ak by sa vám podarilo sedací vak niečím oliať, voda by mala stiecť, prípadne máte malú chvíľku na jej utretie. Ide len o čiastočne nepremokavú látku, teda z obyčajného polyesteru nie sú vhodné do exteriéru.

Zo spodnej strany je impregnovaný polyuretánom („pogumovaný“), ktorý pelech spevní.

Znaky: Pevný, prispôsobivý, drží tvar, stálofarebný, menšia nasiakavosť vody ako bežný textil, nie je chladivý ani hrejivý, jednoduchá údržba, hladký, nižšia obstarávacia cena, jednofarebný

Použitie: 

   • Interiér,
   • exteriér - neodporúčame stály pobyt pelechu v exteriéry. Nie je UV rezidentný. Stratí svoju krásnu sýtu farbu, dlhodobým spôsobeným nepriaznivých poveternostných podmienok môže dôjsť k skoršiemu, rýchlejšiemu opotrebeniu a následne k znehodnoteniu.
   • pelech sa nesmie umiestňovať do blízkosti krbov alebo výhrevných telies!


Údržba:

   • Veľmi jednoduchá údržba. Vysávačom vysajeme prach zo záhybov a švov. Povrch sa čistí  vlhkou bavlnenou handričkou. Najlepšie namočenou vo vlažnej mydlovej vode.  Polyester sa nesmie čistiť žiadnymi chemickými čistidlami. Pri extrémnom znečistení odporúčame profesionálne čistenie v čistiarni (najjemnejšie čistenie bez odstreďovania).
   • Neperieme, nesušíme v sušičke, nebielime, nečistíme chemicky


Špecifikácie
Šírka70 cm
Dĺžka60 cm
ZnačkaEcopuf
MaterialPolyester
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
Záruka na výplň6 mesiacov
Vnútorný obalNie
30 podobných produktov v rovnakej kategórii