Sedací vak ECOPUF - SEAT L - ekokoža

Sedací vak Seat L je mega pohodlné kreslo vyplnené pružným granulátom, ktoré sa vďaka svojim vlastnostiam dokonale prispôsobí Vášmu telu. Tvar Seat L môže byť použitý ako klasické kreslo v modernom prostredí. 

65,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS14.12.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Sedací vak Seat L je mega pohodlné kreslo vyplnené pružným granulátom, ktoré sa vďaka svojim vlastnostiam dokonale prispôsobí Vášmu telu. Tvar Seat L môže byť použitý ako klasické kreslo v modernom prostredí. Použité materiály sú ďalšou výhodou. Model je vhodný pre ľudí, ktorí ocenia moderný vzhľad, komfortnosť a pohodlie.

Vzorkovník:

EkokožaAko výplň
používame len tie najkvalitnejšie polystyrénové guličky, na ktoré poskytujeme záruku 6 mesiacov. U nás sa Vám teda nestane, že vám bude sedací vak vyplnený neoriginálnym granulátom alebo regranulátom, ktorý dokonca škodí Vášmu zdraviu.

Sedacie vaky ecopuf sú zárukou kvality, trvácnosti čo dokazuje aj záruka na výplň 6 mesiacov, ktorú neponúka žiaden výrobca sedacích vakov. Hlavný rozdiel od klasických sedačiek je, že nemajú pevnú základňu takže sa perfektne prispôsobia Vášmu telu, čo Vám poskytne pohodlie a relax.

Sedací vak je vyrábaný na zákazku. Doba realizácie je 5 pracovných dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakúpiť si ho môžete TU

Špecifikácie
Výška85 cm
Šírka70 cm
MaterialEkokoža
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Objem250 L
Základňa80 cm
Záruka na výplň6 mesiacov
30 podobných produktov v rovnakej kategórii