Sedací vak ECOPUF - OSCAR - polyester

Sedací vak Oscar je pohodlné a moderné sedadlo. Každý z nás rád relaxuje, pohodlne sedí pri knihe alebo šálke dobrého čaju. Je mäkký a ľahký. Vďaka polyesterovej tkanine je odolný voči nečistotám.

59,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS29.04.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Sedací vak Oscar je pohodlné a moderné sedadlo. Každý z nás rád relaxuje, pohodlne sedí pri knihe alebo šálke dobrého čaju. Je mäkký a ľahký. Vďaka polyesterovej tkanine je odolný voči nečistotám. Vyplnený je polystyrénovým granulátom, ktorý sa dokonale prispôsobi tvaru tela a izolujú sa od zeme. Vak je určený hlavne do izieb pre mládež, ale jeho všestrannosť a univerzalizmus umožňujú široké použitie. Jeho kompaktné rozmery v kombinácii s nízkou váhou sú vhodné do menších priestorov.

Vzorkovník:

PolyestérAko výplň používame len tie najkvalitnejšie polystyrenové guličky na ktoré poskytujeme záruku 6 mesiacov. U nás sa Vám teda nestane, že Vám bude sedací vak vyplnený neoriginálnym granulátom alebo regranulátom, ktorý dokonca škodí Vášmu zdraviu.

Sedacie vaky ecopuf sú zárukou kvality, trvácnosti čo dokazuje aj záruka na výplň 6 mesiacov ktorú neponúka žiaden výrobca sedacích vakov. Hlavný rozdiel od klasických sedačiek je, že nemajú pevnú základňu takže sa perfektne prispôsobia Vášmu telu čo Vám poskytne pohodlie a relax.

Sedací vak je vyrábaný na zákazku. Doba realizácie je 5 pracovných dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakúpiť si ho môžete TU

Špecifikácie
Výška 110 cm
Šírka 90 cm
MaterialPolyestér
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Objem250l
Záruka na výplň6 mesiacov
30 podobných produktov v rovnakej kategórii