Sedací vak Ecopuf - Sakwa TOM - Polyester

Každý z nás určite pozná hovoriaceho Toma a Angelu. Tom a Angela sú hrdinami karikatúry „Talking Tom and Friends“, ktorú milujú deti na celom svete, a ktorá je teraz súčasťou našej zbierky vakov a kresiel pre deti.

109,95 € s DPH

119,95 €

-10 €

Tovar máme na sklade

 • Ružová
 • Modrá
 • Čierna
 • Fialová
 • Sivá
 • Žltá

Nové

EF2063

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS09.10.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Každý z nás určite pozná hovoriaceho Toma a Angelu. Tom a Angela sú hrdinami karikatúry „Talking Tom and Friends“, ktorú milujú deti na celom svete, a ktorá je teraz súčasťou našej zbierky vakov a kresiel pre deti.

Nová kolekcia sedacích vakov „Talking Tom“ je dokonalým darčekom pre deti. K vaku Tom pridáme pohodlnú opierku na nohy, ktorá spolu s kreslom vytvára funkčnú voľnočasovú súpravu.

Sedací vak Tom je ľahký, bezpečný vak navrhnutý pre deti. Vďaka prídavnej rukoväti a nízkej hmotnosti bude každé dieťa schopné premiestniť vak na miesto, kde si chce momentálne odpočinúť alebo sa zahrať. Vak nemá ostré hrany, je profilovaný pre najmenších, aby sa zaistilo správne držanie tela pri sedení. Kreslo je vyrobené z bezpečnej, na dotyk príjemnej látky. Ako materiál je použitý polyester s prímesou bavlny, čo zabezpečuje látku aby bola príjemná na dotyk. Kvalitné materiály používané pri výrobe a veľmi starostlivé spracovanie zaručujú dlhú životnosť.

Sedací vak je vyrábaný na objednávku. Doba realizácie je 5 pracovných dní. Sedací vak neobsahuje podnožník.

Použitie: 

   • Interiér,
   • exteriér - za pekného počasia na nevyhnutný čas počas sedenia alebo pod prístreškom – neodporúčame stály pobyt sedacieho vaku v exteriéry. Nie je UV rezidentný. Sedací vak stratí svoju krásnu sýtu farbu, dlhodobým spôsobeným nepriaznivých poveternostných podmienok môže dôjsť k skoršiemu, rýchlejšiemu opotrebeniu a následne k znehodnoteniu vaku.
   • POZOR – Podlahové kúrenie urýchľuje degradáciu granulátu. Zároveň je potrebné sedací vak častejšie presúvať alebo počas neprítomnosti presunúť z podlahy, aby nedochádzalo k prehrievaniu materiálu. Prehrievanie nepriaznivo pôsobí na životnosť sedacieho vaku.

   • Sedacie vaky sa nesmú umiestňovať do blízkosti krbov alebo výhrevných telies!

Údržba:

   • Veľmi jednoduchá údržba. Vysávačom vysajeme prach zo záhybov a švov. Povrch sa čistí  vlhkou bavlnenou handričkou. Najlepšie namočenou vo vlažnej mydlovej vode.  Polyester sa nesmie čistiť žiadnymi chemickými čistidlami. Pri extrémnom znečistení odporúčame profesionálne čistenie v čistiarni (najjemnejšie čistenie bez odstreďovania).
   • Neperieme, nesušíme v sušičke, nebielime, nečistíme chemicky

Sedací vak je vybavený dvojitým zipsom, vďaka čomu sa granulát nedostane von. Ak sa vám vak po čase vysedí, jednoducho môžete odzipsovaním oboch zipsov výplň doplniť.

Ako výplň používame len tie najkvalitnejšie polystyrénové guličky na ktoré poskytujeme záruku 6 mesiacov. U nás sa Vám teda nestane, že Vám bude taburetka vyplnená neoriginálnym granulátom alebo regranulátom, ktorý dokonca škodí Vášmu zdraviu.

Pod kódom EF2 nájdete na našej stránke všetky sedacie vaky a taburetky z polyesteru.

Špecifikácie
Objem330 l
Výška120 cm
Nosnosťdo 100kg
ZnačkaEcopuf
MaterialPolyester s prímesou bavlny
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
Záruka na výplň6 mesiacov
Vnútorný obalÁno
30 podobných produktov v rovnakej kategórii