Sedací vak ECOPUF - UNDO - polyestér

Ak hľadáte niečo originálne zo sedacích vakov na relaxovanie tak ste to našli. Sedací vak Undo - v tomto názve spočíva tajomstvo pohodlia a jednoduchosti. Ideálny kus nábytku do spálne, detskej izby alebo na terasu.

79,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

EF2006

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS25.06.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Ak hľadáte niečo originálne zo sedacích vakov na relaxovanie tak ste to našli. Sedací vak Undo - v tomto názve spočíva tajomstvo pohodlia a jednoduchosti. Ideálny kus nábytku do spálne, detskej izby alebo na terasu. V každej miestnosti dokonale pasuje so širokou škálou farieb. Vy rozhodnete, ktorá kombinácia farieb vám vyhovuje najlepšie.

Vzorkovník:

Polyestér
Ako výplň používame len tie najkvalitnejšie polystyrénové guličky, na ktoré poskytujeme záruku 6 mesiacov. U nás sa Vám teda nestane, že vám bude sedací vak vyplnený neoriginálnym granulátom alebo regranulátom, ktorý dokonca škodí Vášmu zdraviu.

Sedacie vaky ecopuf sú zárukou kvality, trvácnosti čo dokazuje aj záruka na výplň 6 mesiacov, ktorú neponúka žiaden výrobca sedacích vakov. Hlavný rozdiel od klasických sedačiek je, že nemajú pevnú základňu takže sa perfektne prispôsobia Vášmu telu, čo Vám poskytne pohodlie a relax.

Sedací vak je vyrábaný na zákazku. Doba realizácie je 5 pracovných dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakúpiť si ho môžete TU.

POZOR!

Kuriérska spoločnosť má stanovenú maximálnu veľkosť balíkov. Tento sedací vak je v tomto prípade nadrozmerný. Musíme z neho odsypať a odsypanú časť zaslať zvlášť (granulát - výplň - bude v samostatnom vreci). Nemusíte mať strach. Sedací vak sa veľmi jednoducho plní späť. Stačí ho rozopnúť (dvojitý zips) a celý obsah vreca vsypať do sedacieho vaku. Bohužiaľ nie je možné sedací vak iným spôsobom doručiť.

Špecifikácie
Výška80 cm
Šírka55 cm
MaterialPolyestér
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Objem360 L
Základňa90 cm
Záruka na výplň6 mesiacov
30 podobných produktov v rovnakej kategórii