KURZ LEZENIA NA SKALÁCH

Ešte jeden výšvih a je hore. Odrazu vidí svet z inej perspektívy. Tak to je paráááááda. Aj keď je to poriadna výzva, stojí to za to. Darujte mu kurz lezenia na skalách a splníte mu sen o slobode a poriadnom dobrodružstve. Kurz je určený pre začiatočníkov a pod vedením inštruktora sa milovník lezenia naučí uviazať sa, istenie a základné techniky lezenia.

169 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • 1 deň
  • 2 dni

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS03.10.
Slovenská pošta04.10.
Zásielkovňa04.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Ešte jeden výšvih a je hore. Odrazu vidí svet z inej perspektívy. Tak to je paráááááda. Aj keď je to poriadna výzva, stojí to za to. Darujte mu kurz lezenia na skalách a splníte mu sen o slobode a poriadnom dobrodružstve. Kurz je určený pre začiatočníkov a pod vedením inštruktora sa milovník lezenia naučí uviazať sa, istenie a základné techniky lezenia. Ak mu darujete dvojdenný kurz, tak aj zlaňovať. A to všetko v nádhernej prírode Súľovských skál. Bude to skvelá skúsenosť a možno aj budúca láska na celý život.


REGIÓN: Žilinský kraj,(Súľovské skaly), ŠPECIFIKÁCIA: Lezenie na skalách

  • DOBA TRVANIA: 1 deň, POČET OSÔB: 2
  • DOBA TRVANIA: 2 dni, POČET OSÔB: 1

Kurz lezenia na skalách

Lezenie na skalách

Program 

Milovníci výškových zážitkov budú nadšení, keď budú mať príležitosť vyskúšať si počas niekoľkých hodín základy lezenia na skalách. Do parády si ich vezme skúsený inštruktor a postará sa o to, aby každý všetkému porozumel. Lezci sa zoznámia s horolezeckou výstrojou, naučia sa správne úväzy a ako istiť parťáka. Jednodňový kurz prebieha na Súľovských skalách a je určený pre dve osoby. Po kurze budú lezci ovládať základné lezecké techniky, dokážu sa istiť a pomáhať si v náročnom teréne.

Podmienky

Osoby mladšie 18 rokov potrebujú súhlas zákonného zástupcu.

Počasie

Konanie zážitku ovplyvňuje aktuálny stav počasia. Počas silného dažďa a vetra sa zážitok nebude uskutočňovať.

Oblečenie

Pre absolvovanie zážitku je nutné športové oblečenie (vhodné pre outdoor) a športové topánky.

Sezóna

Zážitok prebieha celoročne.

Mali by ste vedieť

V cene kurzu je práca inštruktora lezenia aj komplet potrebná výstroj (sedačka, prilba, karabiny, lezečky,...). Cena nezahŕňa ubytovanie ani stravovanie.

Rezervácia termínu

Rezerváciu je nutné urobiť 14 dní vopred.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.