KURZ PREŽITIA V PRÍRODE

Po kurze prežitia sa už nestratí. A keď, tak bude presne vedieť čo robiť. Vynájsť sa v prírode bude pre neho hračka. Pár dní bez technických vymožeností v lese v spoločnosti ostrieľaných inštruktorov a bude macher na prežitie v prírode.

120 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 50 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS25.07.
Osobný odber – Packeta26.07.
Osobný odber – Pikito, OC Danubia, Bratislava25.07.

Sme slovenský obchod

Popis výrobku
Popis výrobku

Po kurze prežitia sa už nestratí. A keď, tak bude presne vedieť čo robiť. Vynájsť sa v prírode bude pre neho hračka. Pár dní bez technických vymožeností v lese v spoločnosti ostrieľaných inštruktorov a bude macher na prežitie v prírode. Zvládne založiť oheň bez zápaliek, vyrobiť si núdzové zbrane, zaobstarať si potravu z prírodných zdrojov a postaviť prístrešok. Z kurzu bude odchádzať so zaujímavými skúsenosťami a certifikátom o absolvovaní kurzu.

REGIÓN: Banskobystrický kraj - okres Zvolen DOBA TRVANIA: 24 hodín, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Ako prežiť v lese

Kurz prežitia

Kurz prežitia v prírode

Program

Ako prežiť v lese

Kurz prežitia je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť prežiť v prírode a na vlastnej koži si vyskúšať, čo obnáša život bez vymožeností modernej doby. Zistíte, že je jednoduché reagovať na situácie, kedy ide o život. Kurz prežitia v prírode je zameraný na prežitie v prírode v našich zamepisných podmienkach a na využitie prírody vo svoj prospech.

Naučíte sa orientovať bez mapy a buzoly, založiť oheň v akomkoľvek počasí, ako získať vodu či poznávať liečivé rastliny a využiť ich. 

Cena kurzu zahŕňa

  • Výuku pod vedením odborne vzdelaných pedagógov a lektorov,
  • spotrebný materiál a výcvikový materiál (zoznam obdržíte pri rezervácii),
  • prenájom priestorov určených pre výcvik (ide o prenájom lesa, prípadne chaty pri nepriazni počasia),
  • poistenie (na úraz s trvalými následkami),
  • certifikát o absolvovaní kurzu.

Podmienky

Kurzu sa môžu zúčastniť dospelí od 18 rokov. 

Čas

Jednodňový kurz trvá 24 hodín. Začína na poludnie a končí následujúci deň taktiež na poludnie.

Počet účastníkov

Zážitok je vhodný pre 1 osobu/do skupiny, v ktorej bude minimálne 5 osôb. Maximálny počet osôb v skupine počas kurzu je 8 .

Sezóna

Celoročne.

Mali by ste vedieť

Výcvik prebieha v lese. Prednášky absolvujete v rámci dvojhodinových blokov (20 minút prednáška + praktické skúšanie znalostí z prednášky). Obtiažnosť prednášok sa pozvoľne stupňuje. V cene kurzu je aj strava a je v rámci prednášok. V rámci kurzu sa spí vonku pod vlastným prístreškom.

Rezervácia termínu

Rezerváciu je nutné urobiť 30 dní vopred. Kurz prežitia sa realizuje v prípade naplnenia skupiny 5 osobami. Termíny sa v priebehu roka vypisujú a obsadzuju, preto odporúčame rezervovať termín čím skôr.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.