LETECKÝ SIMULÁTOR BOEING 737

Príďte si vyskúšať pilotovať Boeing 737, ktorý je v histórii letectva najpredávanejším dopravným lietadlom. Vďaka plnohodnotnej replike kokpitu Boeing 737-800 sa aspoň na chvíľu budete cítiť ako skutočný pilot. Simulátor vám umožní vychutnať si vyhliadkový let ponad New York, alebo prežiť simulovanú núdzovú situáciu, kde napríklad prídete o jeden motor a pokúsite sa bezpečne pristáť. 

109,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • 45 minút
  • cca 60 minút
  • cca 90 minút
  • cca 120 minút

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 19.02.
Slovenská pošta 20.02.
Zásielkovňa 20.02.
Popis výrobku
Popis výrobku

Príďte si vyskúšať pilotovať Boeing 737, ktorý je v histórii letectva najpredávanejším dopravným lietadlom. Vďaka plnohodnotnej replike kokpitu Boeing 737-800 sa aspoň na chvíľu budete cítiť ako skutočný pilot. Simulátor vám umožní vychutnať si vyhliadkový let ponad New York, alebo prežiť simulovanú núdzovú situáciu, kde napríklad prídete o jeden motor a pokúsite sa bezpečne pristáť. Ak si na to netrúfate sami, skúste let vo dvojici. Letecký simulátor vám zaručí autenticitu scenérie, počasia a porúch. Celým vaším leteckým zážitkom vás prevedie kvalifikovaný personál.

REGIÓN: Bratislavský kraj, MESTO: Bratislava, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: FUNNY FLYING

DOBA TRVANIA: 

  • 45 minút
  • cca 60 minút
  • cca 90 minút
  • cca 120 minút

Letecký simulátor Boeing 737-800

Funny Flying

Boeing je lietadlo určené na krátké až stredné trate s viac než 5 000 predanými kusmi a je najúspešnějším dopravným lietadlom všetkých dôb. Panely kokpitu a avionických modelov vyrobených na CNC stroji sú poctivou replikou skutočného Boeingu 737-800. Systém tohto leteckého simulátora obsahuje niekoľko výkonných serverov zaisťujúcich grafickú vizualizáciu s rozlíšením až 60 pixelov/cm.

Program

Predletová príprava je v rukách profesionálného pilota. Nahodíte motory a začínate akcelerovať až do rýchlosti rotácie približne 270 km/hod. Počas letu vám inštruktor vysvetlí a pomôže s ovládaním všetkých ovládačov leteckého trenažéra. Počítače nezasahujú do vášho riadenia a nechávajú urobiť ľubovoľné manévre. V kokpite leteckého simulátora Boeing 737-800 budete vy a inštruktor. Odkiaľ a kam poletíte rozhodujete iba vy.

Podmienky

Minimálny vek pre absolvovanie zážitku je 12 rokov a výška minimálne 150 cm. Maximálna výška a váha je 200 cm a 125 kg.

Počasie

Na zážitok nemá žiadny vplyv.

Počet účastníkov

Zážitok je určený pre 1 osobu.

Diváci

Je povolené prísť s doprovodom maximálne 2 osôb. Diváci sa môžu pozerať, fotografovať aj filmovať, ale musia rešpektovať pokyny inštruktora.

Sezóna

Celoročne.

Mali by ste vedieť

Po dohode môže simulácia prebiehať aj v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Rezervácia termínu

Odporúčame rezervovať aspoň týždeň vopred. Lety sa uskutočňujú v pondelok, štvrtok a piatok, v prípade dohody i vo sobotu.