LETECKÝ SIMULÁTOR BOEING 737

Pripútať sa, nahodiť motory a štáááárt. Miluje lietanie a rád by si vyskúšal všetky tie páčky v kokpite? Alebo sa naopak lietania bojí? Vďaka plnohodnotnej replike kokpitu Boeing 737-800 sa aspoň na chvíľu bude cítiť ako skutočný pilot a pritom bude stále pevne na zemi.

123 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • 45 minút
  • cca 60 minút
  • cca 90 minút
  • cca 120 minút

Nové

Doručenie ZDARMA od 50 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS22.07.
Osobný odber – Packeta23.07.
Osobný odber – Pikito, OC Danubia, Bratislava22.07.

Sme slovenský obchod

Popis výrobku
Popis výrobku

Pripútať sa, nahodiť motory a štáááárt. Miluje lietanie a rád by si vyskúšal všetky tie páčky v kokpite? Alebo sa naopak lietania bojí? Vďaka plnohodnotnej replike kokpitu Boeing 737-800 sa aspoň na chvíľu bude cítiť ako skutočný pilot a pritom bude stále pevne na zemi. Simulátor mu umožní vychutnať si vyhliadkový let ponad New York, alebo prežiť simulovanú núdzovú situáciu, kde príde lietadlo o jeden motor a on sa pokúsi bezpečne pristáť. Letecký simulátor zaručí autenticitu scenérie, počasia a porúch. Celým jeho leteckým zážitkom ho prevedie kvalifikovaný personál.


REGIÓN: Bratislavský kraj, MESTO: Bratislava, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: FUNNY FLYING

DOBA TRVANIA: 

  • 45 minút
  • cca 60 minút
  • cca 90 minút
  • cca 120 minút

Letecký simulátor Boeing 737-800

Funny Flying

Boeing je lietadlo určené na krátke až stredné trate s viac než 5 000 predanými kusmi a je najúspešnejším dopravným lietadlom všetkých dôb. Panely kokpitu a avionických modelov vyrobených na CNC stroji sú poctivou replikou skutočného Boeingu 737-800. Systém tohto leteckého simulátora obsahuje niekoľko výkonných serverov zaisťujúcich grafickú vizualizáciu s rozlíšením až 60 pixelov/cm.

Program

Predletová príprava je v rukách profesionálneho pilota. Nahodíte motory a začínate akcelerovať až do rýchlosti rotácie približne 270 km/hod. Počas letu vám inštruktor vysvetlí a pomôže s ovládaním všetkých ovládačov leteckého trenažéra. Počítače nezasahujú do vášho riadenia a nechávajú urobiť ľubovoľné manévre. V kokpite leteckého simulátora Boeing 737-800 budete vy a inštruktor. Odkiaľ a kam poletíte rozhodujete iba vy.

Podmienky

Vhodné len pre osoby staršie 12 rokov. Minimálna výška pre absolvovanie zážitku je 150 cm. Maximálna výška je 200 cm a hmotnosť 125 kg.

Počasie

Počasie nemá vplyv na konanie zážitku.

Počet účastníkov

Zážitok je vhodný pre 1 osobu.

Diváci

Je povolené prísť s doprovodom maximálne 2 osôb. Diváci môžu fotografovať a filmovať, musia rešpektovať pokyny inštruktora. V prípade ak by ste si so sebou chceli vziať dieťa zvážte, či bude schopné vydržať v pokoji počas trvania zážitku.

Sezóna

Celoročne.

Mali by ste vedieť

Po dohode môže simulácia prebiehať aj v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Poukaz je platný 4 mesiace od zakúpenia.