SÓLO ZOSKOK Z LIETADLA S PADÁKOM

Máte chuť roztiahnuť vaše krídla a skočiť voľným pádom z výšky viac ako 3000 metrov? To by ste určite mali vyskúšať zoskok padákom. Tandemový zoskok padákom je jeden z najbezpečnejších typov lietania. 

203 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Košický kraj
  • Banskobystrický kraj

Nové

Doručenie ZDARMA od 50 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS22.07.
Osobný odber – Packeta23.07.
Osobný odber – Pikito, OC Danubia, Bratislava22.07.

Sme slovenský obchod

Popis výrobku
Popis výrobku

Máte chuť roztiahnuť vaše krídla a skočiť voľným pádom z výšky viac ako 1200 metrov? To by ste určite mali vyskúšať zoskok padákom. Tandemový zoskok padákom je jeden z najbezpečnejších typov lietania. O vašu bezpečnosť sa počas celého letu totiž bude starať náš profesionálny inštruktor, vy si len budete užívať pôžitok z letu. Váš zoskok z lietadla budete môcť odštartovať buď z letiska Slávnica v okrese Ilava alebo z Prievidze. Tak skočte si s nami do oblakov a zakričte si tam hore z plných úst!

REGIÓN: Banskobystrický kraj (Očová) DOBA TRVANIA: cca 6 až 7 hodínPOČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Sólo zoskok padákom (1 zoskok)

REGIÓN: Košický kraj (Spišská Nová Ves) DOBA TRVANIA: 2 dni POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Sólo zoskok padákom (1 zoskok)

Tandemový zoskok padákom

Tandemový zoskok padákom

Program

Tandemové zoskoky vám ponúknu až dve fázy zážitku. Po zoskoku z lietadla nasleduje adrenalínová bomba počas ktorej sa vaše telo dostane do rýchlosti 200 km/h. Tou pohodovejšou časťou bude samotný let padákom, ktorý trvá približne 10 až 15 minút. Tu si už vychutnáte všetky výhľady na krásu okolitej Hornonitrianskej kotliny a Bojnický Zámok. Pokiaľ si chcete uchovať tieto spomienky alebo ukázať váš zoskok s padákom blízkym, stačí si na mieste priplatiť GoPro kameru, ktorá bude počas tejto akcie pripevnená k inštruktorovi. Po dohode s inštruktorom si dokonca môžete sami vyskúšať ovládanie padáka.

Mali by ste vedieť

K zoskoku si môžete na mieste priplatiť aj fotky a handy video záznam na DVD. Videozáznam je snímaný GoPro kamerou z ruky vášho tandempilota, ktorý vás natáča počas letu v lietadle, voľného pádu a po pristáti na zem.

Podmienky

Maximálna váha do 100 kg a minimálna výška je 120 cm. Vekovo od 10 do 18 rokov s podpisom zákonného zástupcu.

Počasie

Nevhodný je silný vietor a dážď. V takomto prípade sa zoskok posunie na iný termín vyhovujúci klientovi.

Počet účastníkov

Zážitok je určený pre 1 osobu. Je možné, že v lietadle budú prítomní ďalšie parašutisti a pasažieri so svojimi inštruktormi.

Diváci

Diváci sú vítaní a môžu byť prítomní v obmedzenom priestore na letisku. Majú dovolené fotografovať i filmovať.

Oblečenie

Je potrebné mať športovú a pevnú obuv, kombinéza na skákanie bude zapožičaná.

Sezóna

Od apríla do októbra.

Rezervácia termínu Tandemový zoskok padákom

Minimálne dva týždne vopred.