Akrobatický let Zväčšiť

AKROBATICKÝ LET LIETADLOM

Že sa mu/jej hlava len tak z niečoho nezatočí? Pri akrobatickom lete lietadlom sa rozhodne roztočí a bonusom bude prudký nával adrenalínu! Akrobatický let so skúseným pilotom je rozhodne zážitok, aký sa neponúka každý deň. Stačí si len vybrať jedno z troch letísk (Trenčín, Sládkovičovo, Želiezovce) a dostaviť sa na miesto.

224 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 50 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS27.06.
Osobný odber – Packeta28.06.
Osobný odber – Pikito, OC Danubia, Bratislava27.06.

Sme slovenský obchod

Popis výrobku
Popis výrobku

Že sa mu/jej hlava len tak z niečoho nezatočí? Pri akrobatickom lete lietadlom sa rozhodne roztočí a bonusom bude prudký nával adrenalínu! Akrobatický let so skúseným pilotom je rozhodne zážitok, aký sa neponúka každý deň. Stačí si len vybrať jedno z troch letísk (Trenčín, Sládkovičovo, Želiezovce) a dostaviť sa na miesto. Tam vás už počká skúsený pilot a malé dvojmiestne lietadlo (YAK 52 alebo Zlín Z526). Po krátkom zoznámení sa nasadnete a vyletíte do výšin, kde vám pilot predvedie zostavu základných akrobatických prvkov.


REGIÓN: Trenčianský kraj - Trenčín, ŠPECIFIKÁCIA: Ukážka akrobatického letu DOBA TRVANIA: 20 minút, POČET OSÔB: 1 osoba

Akrobatický let lietadlom 

Program

Dúfame, že máte silný žalúdok, pretože vás čaká prudko divoký záááážitok! Zobrať si so sebou môžete aj divákov, ktorí sa na tú parádu budú pozerať zo zeme. Vy strávite vo vzduchu 20 minút, počas ktorých vám skúsený pilot predvedie rôzne premety a vývrtky na lietadle Zlín Z526. Celé divadlo sa odohráva vo výške 1 500 metrov.

Parametre lietadla Zlín Z526

Rozpätie: 10,60 m

Dĺžka: 8,00 m

Výška: 2,06 m

Hmotnosť prázdneho stroja: 665 kg

Vzletová hmotnosť: 975 kg

Podmienky

Akrobatický let nie je vhodný pre osoby s vysokým krvným tlakom, kardiovaskulárnymi problémami, kinetózou, závratmi, problémami so stredným uchom a eustachovou trubicou, morbídnou obezitou a osoby staršie ako 65 rokov. Maximálna výška pre absolvovanie zážitku je 200 cm a hmotnosť 110 kg. Zážitok je vhodný pre osoby staršie ako 15 rokov. Osoby mladšie ako 18 rokov potrebujú doprovod alebo súhlas zákonného zástupcu. 

Počasie

Konanie zážitku ovplyvňuje aktuálny stav počasia. 

Počet účastníkov

Zážitok je vhodný pre 1 osobu.

Diváci

Diváci môžu byť prítomní, môžu fotiť a natáčať.

Sezóna

Sezóna prebieha od marca do novembra.

Mali by ste vedieť

Čistý čas akrobatického letu je 20 minút. 

Rezervácia termínu

Rezerváciu je nutné urobiť čo najskôr, ideálne 7 dní vopred. Po neskorej rezervácií sa vami požadovaný termín letu nemusí potvrdiť.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.